تقویم اخبار

اسفند 1397
ی د س چ پ آ ش
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 1 2

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

حضور فیلم های نیشابور در بخش سیمرغ سینمای خراسان

فیلم های کوتاه انجمن سینمای جوانان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور در بخش سیمرغ سینمای خراسان اکران شد.

مسئول انجمن سینمای جوانان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابوراظهارکرد: با توجه به اینکه استان خراسان رضوی در حوزه فیلم و سینما از پتانسیل بالایی برخوردار است و به نوعی سینمای ایران بخشی از فعالیت خود را مدیون هنرمندان خراسانی است.

 مسعود سلیمانی سپهر گفت:در همین راستا بخش سیمرغ سینمای خراسان همزمان با اکران پانزدهمین دوره  فیلم های جشنواره فجر در مشهد  با رویکرد معرفی توانمندی های سینماگران و فیلم سازان خراسانی در مشهد مقدس برپاگردید.

وی خاطرنشان کرد: تعداد چهار فیلم از فیلمسازان جوان انجمن سینمای جوانان ایران دفتر نیشابور در بخش سیمرغ سینمای خراسان به نمایش در آمد که پس از مشهد بیشترین اثر در بخش نمایش می باشد.

سلیمانی سپهریادآور شد:  فیلم های ثانیه های سربی به کارگردانی  سید مهدی حسینی، ساک سفرت را خودم می بندم به کارگردانی  مسعود دهنوی، سرنگ اسپرسوبه کارگردانی پوپان پاک نژاد و یک اقدام برای یک عمل  به کارگردانی مسعود  نظری فرآثار هنرمندان فیلم ساز نیشابوری به اکران درآمد.

مسئول انجمن سینمای جوانان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابوراظهارکرد: فیلم های بلند و کوتاه  تولید شده در استان خراسان  رضوی از 14  الی 19 بهمن 96  در سالن سینمایی شهید اصغر زاده مجتمع امام رضا(ع) به نمایش گذاشته می شود.

 

سیدباقرمیرعلمدار

مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۸
۰۶:۱۳
۱۱:۴۸
۱۷:۲۳
۱۷:۴۰

آمار بازدیدکنندگان

۱۲
۱۷۶۲
۲۴۷۸
۹۸۸۵۲۴۹