تقویم اخبار

بهمن 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

حل مشکلات قطب گردشگری مذهبی نیشابور در گرو عملکرد مسئولان

رئیس هیئت امنای بقاع متبرکه امامزادگان عبداله و محمد نوه های ابوحنیفه فرزند امیرالمؤمنین(ع) از مسئولان نیشابور در خواست کرد با حل مشکلات این فضا، راحتی زائران (گردشگران مذهبی) را فراهم کنند.

مهندس مهدی اکبرآبادی با اشاره به اینکه در اطراف این بقاع بوستانی است که روزانه صدها خانواده از فضای سبز و وسایل بازی آن برای گذراندن مفید اوقات فراغت خود و کودکان شان استفاده می کنند، افزود: متاسفانه شاهد معاملات آشکار خرده فروشان مواد مخدر در محل بوستانی هستیم که باید محل آرامش خانواده ها و زائران باشد.

وی با اشاره به اینکه شاهد استعمال مواد مخدر در سرویس های بهداشتی هستیم تا جایی که ماه گذشته شاهد فوت معتادی متجاهر در آنجا بودیم، یادآور شد: در قسمت گودال پارک شاهد تجمع و بازی قماربازان هستیم درحالی که سال های گذشته شاهد حضور جوانان کنکوری در آن محل بودیم.

این فعال مذهبی تصریح کرد: حضور موادفروشان، قماربازان، دستفروشان که بعضی اجناس سرقتی را عرضه می کنند و تجمع کارگران ساختمانی موجب حضور کمرنگ زائران شده تا جایی که بعضی جرأت نمی کنند بیایند و ازهمین روی وجوه واریزی به بقاع تاثیر منفی و به دنبال آن روی اجرای برنامه های بقاع تاثیر منفی گذاشته است.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۱۳
۰۶:۴۲
۱۱:۴۶
۱۶:۵۰
۱۷:۰۸

آمار بازدیدکنندگان

۱۴
۵۶
۲۲۵۶
۹۸۲۴۸۶۰