تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

خیر فرهنگ دوست نیشابوری 160 نسخه کتاب به کتابخانه عمومی وکیلی اهدا کرد

بنا به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، خیر فرهنگ دوست نیشابوری، آقای وحید مهدوی 160 نسخه کتاب به ارزش سی و سه میلیون ریال به کتابخانه عمومی وکیلی شهرستان نیشابور اهدا کرد.

ایرج اکبرآبادی مسوول کتابخانه عمومی وکیلی با اعلام این خبر گفت: کتابخانه عمومی وکیلی شهرستان نیشابور، با بیش از هزار عضو فعال، روزانه پذیرای بسیاری از جوانان، دانش آموزان، دانشجویان و خانواده ها است که با مراجعه به این کتابخانه، کتاب های مورد علاقه خورا را امانت می‌گیرند.

 اکبرآبادی ادامه داد: به ویژه با آغاز فصل تابستان و اوقات فراغت، کتابخانه های عمومی با بروز کردن منابع خود می تواند در پر نمودن اوقات فراغت دانش آموزان بسیار موثر باشد.

مسول کتابخانه عمومی وکیلی ضمن تقدیر از حرکت بسیار ارزشمند اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی تاکید کرد: کتابخانه های عمومی به منظور اجرای برنامه های خود و ارتقای سطح خدمت رسانی به عموم مردم نیازمند حمایت مردم و مسئولان هستند تا بتواند در انجام مسئولیت ها که در نهایت به توسعه فرهنگی و ارتقای فرهنگ مطالعه منجر می شود موفق تر عمل کند.

وحید مهدوی خیر کتاب دوست نیشابوری نیز هدف خود از اهدای کتاب را گسترش فرهنگ مطالعه عنوان کرد و یادآورشد: یکی از بهترین کارهایی که یک انسان برای ارتقای سطح زندگی خود می تواند انجام دهد مطالعه کتاب است.

مهدوی تاثیر مطالعه بر کیفیت زندگی را غیر قابل انکار دانست و افزود:اگر می خواهیم جامعهای پیشرو داشته باشیم باید اندیشه ورزی را مبنای زندگی قرار هیم و با مطالعه مستمر می توان اندیشه مداری را برای زندگی به ارمغان آورد.

 مهدوی در پایان ابراز امیدواری کرد کتاب های اهدا شده برای مخاطبان و علاقمندان سودمند و تاثیرگذار باشد.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۵
۰۵:۵۸
۱۲:۳۷
۱۹:۱۶
۱۹:۳۴

آمار بازدیدکنندگان

۹
۹۷۲
۱۸۰۱
۱۰۳۸۳۵۲۶