تقویم اخبار

خرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

درخشش شاعر نیشابوری در سومین جایزه ادبی ریحانه النبی

خدابخش صفادل شاعر پیشکسوت نیشابوری با حضور مسئولین  درسومین دوره همایش ملی ریحانه النبی استان فارس تقدیرشد.

مسئول فرهنگی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد:پس از انتشار فراخوان سومین جایزه ادبی ریحانه النبی و استقبال استان‌های مختلف از این فراخوان، ۵۷۰ نفر، ۹۲۰ شعر و ۱۰۰ داستان خود را به دبیرخانه همایش ارسال کردند.

رمضانعلی بیات گفت: در مرحله غربالگری و گزینش اولیه در نهایت، ۵۵ شعر و ۱۵ داستان به مرحله نهایی راه پیدا کردندکه در بخش ویژه نوجوانان نیز ۱۸۴ اثر دریافت شد که دربرگیرنده ۸ داستان و ۱۷۵ شعر و دلنوشته بود .

وی خاطرنشان کرد: همایش ملی ریحانة النبی شروع یک جریان مبارک است که در آن به رویه شعر آیینی به طور عام و شعر فاطمی به طور خاص راه افتاده است.

 بیات یادآورشد: شاعران  آثار خود را در سه محور حضرت فاطمه زهرا (س) زندگی فردی و خانوادگی، حضرت فاطمه زهرا (س) جامعه اسلامی و حضرت فاطمه زهرا (س) معارف دینی ارائه کردند.

وی عنوان کرد: هیات داوران همایش ملی ریحانه النبی علی موسوی گرمارودی، مصطفی رحماندوست، فاطمه راکعی، مرتضی امیری اسفندقه، عبدالجبار کاکایی، ساعد باقری و غلامرضا کافی سه اثر را برگزیده و چهار اثر را شایسته تقدیر شناخت که خدابخش صفادل شاعر پیشکسوت نیشابوری  نیز شایسه تقدیرشد.

مسئول فرهنگی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد: در این مراسم که توسط مرکز اسلامی فاطمیه (س) و در مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس برگزار شدبا حضور رئیس هیأت مؤسس مرکز اسلامی فاطمیه (س)، استاندار فارس، شهردار شیراز، ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مقامات محلی، شاعران، نویسندگان و ادب دوستان حضور داشتنداز شاعران منتخب تجلیل گردید.

سیدباقرمیرعلمدار

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۳۵
۰۵:۲۱
۱۲:۳۱
۱۹:۴۳
۲۰:۰۲

آمار بازدیدکنندگان

۱۴
۷۳۶
۱۵۰۱
۱۰۱۱۸۳۱۹