تقویم اخبار

فروردین 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

ده میلیارد ریال وام 95 به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور

حدود ده میلیارد ریال وام دانشجویی در قالب وام های شهریه ، ازدواج ، هزینه تحصیل و وام وزارت علوم در سال تهیه 1395 به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور پرداخت گردید است.

این مطلب را دکتر علیرضا محمود زاده معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور بیا ن کرد و افزود این دانشگاه تمام تلاش خود را جهت رفاه حال دانشجویان بکار میگیرد تا دانشجویان بتوانند با اطمینان خاطر به تحصیل خود ادامه دهند و طبق مصوبات قانونی تخفیفات ویژه ای به برخی دانشجویان در نظر گرفته شده است.

محمود زاده در ادامه به تشریح فعالیت حوزه ی اداری و مالی در سال 1395 پرداخت و افزود طرح های عمرانی و پروژه های در حال ساخت شامل پروژه ساختمان اساتید ، تکمیل مجموعه های آبی ، پارکینگ وسایل نقلیه و پروژه های عمرانی دیگر از مواردی است که بودجه ی دانشگاه به آنها تخصیص داده شده است.

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد نیشابور با اشاره به اینکه امور رفاهی کارکنان و اساتید یکی از مواردی است که همیشه مورد توجه دانشگاه بوده است.

وی خاطر نشان کرد انجام امور مربوط به اردوهای زیارتی و سیاحتی همکاران ، مهیا کردن اردوی شمال جهت استفاده اعضای هیئت علمی و کارکنان ، امور مربوط به بیمه های تکمیلی ، حوادث ، اموال ،عمر ، انعقاد قرار داد با مراکز درمانی و برگزاری جلسات اطلاع رسانی در زمینه های مختلف جهت همکاران را از جمله مواردی رفاهی جهت اساتید و کارکنان دانست.

محمود زاده نو سازی وسائل نقلیه و خرید چندین دستگاه اتومبیل ، اتوبوس و مینی بوس همچنین برخی امور مربوط به بازنشستگی ، تبدیل وضعیت استخدامی تعدادی از کارکنان ، گسترش توسعه ی فضای سبز دانشگاه ، اخذ مجوز برون سپاری سلف سرویس ، انتشارات و کافی شاپ ، برگزاری جلسات کمیسیون معاملات و خریداری مختلف جهت بخش های گوناگون دانشگاه را از مهمترین فعالیت های حوزه اداری و مالی در سال 95 بیان کرد.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
شهروند خبرنگار

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۱۱
۰۶:۳۷
۱۲:۴۲
۱۸:۴۷
۱۹:۰۴

آمار بازدیدکنندگان

۱۴
۲۰۲۶
۲۴۲۸
۹۰۳۲۲۶۱