تقویم اخبار

اردیبهشت 1396
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

لینک به روزنه

www.rovzane.com

ده میلیارد ریال وام 95 به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور

حدود ده میلیارد ریال وام دانشجویی در قالب وام های شهریه ، ازدواج ، هزینه تحصیل و وام وزارت علوم در سال تهیه 1395 به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور پرداخت گردید است.

این مطلب را دکتر علیرضا محمود زاده معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور بیا ن کرد و افزود این دانشگاه تمام تلاش خود را جهت رفاه حال دانشجویان بکار میگیرد تا دانشجویان بتوانند با اطمینان خاطر به تحصیل خود ادامه دهند و طبق مصوبات قانونی تخفیفات ویژه ای به برخی دانشجویان در نظر گرفته شده است.

محمود زاده در ادامه به تشریح فعالیت حوزه ی اداری و مالی در سال 1395 پرداخت و افزود طرح های عمرانی و پروژه های در حال ساخت شامل پروژه ساختمان اساتید ، تکمیل مجموعه های آبی ، پارکینگ وسایل نقلیه و پروژه های عمرانی دیگر از مواردی است که بودجه ی دانشگاه به آنها تخصیص داده شده است.

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد نیشابور با اشاره به اینکه امور رفاهی کارکنان و اساتید یکی از مواردی است که همیشه مورد توجه دانشگاه بوده است.

وی خاطر نشان کرد انجام امور مربوط به اردوهای زیارتی و سیاحتی همکاران ، مهیا کردن اردوی شمال جهت استفاده اعضای هیئت علمی و کارکنان ، امور مربوط به بیمه های تکمیلی ، حوادث ، اموال ،عمر ، انعقاد قرار داد با مراکز درمانی و برگزاری جلسات اطلاع رسانی در زمینه های مختلف جهت همکاران را از جمله مواردی رفاهی جهت اساتید و کارکنان دانست.

محمود زاده نو سازی وسائل نقلیه و خرید چندین دستگاه اتومبیل ، اتوبوس و مینی بوس همچنین برخی امور مربوط به بازنشستگی ، تبدیل وضعیت استخدامی تعدادی از کارکنان ، گسترش توسعه ی فضای سبز دانشگاه ، اخذ مجوز برون سپاری سلف سرویس ، انتشارات و کافی شاپ ، برگزاری جلسات کمیسیون معاملات و خریداری مختلف جهت بخش های گوناگون دانشگاه را از مهمترین فعالیت های حوزه اداری و مالی در سال 95 بیان کرد.

درج نظر

XML نظرات: RSS | Atom
خدمات روزنه به نامزدهای شورا و مجلس

کاندیداهای شورای شهر نیشابور

کاندیداهای محترم لطفا" اطلاعات تکمیلی خود (اهداف، برنامه و ...) را ارسال نمایید.

همشهریان ارجمند می توانند با کلیک بر روی تصویر هر نامزد، علاوه بر آشنایی با زندگی نامه، اهداف، برنامه ها و ...سوالات خود از کاندیدای مورد نظر را در صفحه ی اختصاصی وی درج نمایند. طی هماهنگی با کاندیداهای محترم, پاسخ ها در همان قسمت نمایش داده خواهد شد

کاندیداهای شورای شهر نیشابور

"روزنه" ای به انتخابات

مناسبت ها

عيد مبعث را به تمامي مسلمانان تبريك عرض مي نمايیم
روزنه ای به انتخابات شورای شهر نیشابور
اعمال ماه رجب - کلیک کنید

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
کلاس آموزش قرآن کریم بصورت زنده
خدمات روزنه به نامزدهای شورا و مجلس

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۱۵
۰۵:۴۹
۱۲:۳۲
۱۹:۱۶
۱۹:۳۵

آمار بازدیدکنندگان

۱۳
۵۹۹
۲۳۹۵
۸۱۷۳۲۱۸