تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

دو واحد غیرمجاز عرضه لبنیات محلی در نیشابور پلمپ شد

مدیرگروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور از تعطیلی دو واحد غیر مجاز عرضه لبنیات در نیشابور خبر داد.

مهندس سعید یگانه پور در گفتگو با وبدا گفت: به همت بازرسین بهداشت محیط و حرفه ای در اولین روز اجرای مانور طرح سلامت نوروزی، دو کارگاه غیرمجاز تولید مواد لبنی که با عنوان لبنیات محلی؛ بدون مجوز و غیر قانونی، اقدام به تولید و پخش لبنیات می نمودند با حکم دادستانی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان نیشابور، در حضور نمایندگانی از نیروی انتظامی، صدا و سیمای خراسان رضوی، اتاق اصناف و اداره صنعت ، معدن و تجارت پلمپ گردید.

وی ضمن تاکید بر لزوم آگاهی هر چه بیشتر شهروندان و مسافران در خصوص شرایط ماده غذایی سالم و بهداشتی، افزود: به منظور کنترل مواد غذایی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن عمومی، مساجد، رستورانها ، هتلها و مسافرخانه ها و... طرح سلامت نوروزی هر ساله از 15 اسفند آغاز می گردد و تا 15 فروردین سال بعد ادامه دارد و در این مدت بازرسین بهداشت محیط ، در ساعات اداری و غیر اداری ، حتی در روزهای تعطیل مشغول فعالیت می باشند .

مدیرگروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشت در پایان ضمن اعلام شماره تلفن 190 به منظور اطلاع رسانی شکایات و تخلفات بهداشتی توسط مردم خاطر نشان کرد: امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده بتوانیم سلامت شهروندان و مسافران عزیز را تامین نمائیم.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

فهرست وقایع ماه محرم الحرام
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۵۷
۰۵:۲۳
۱۱:۲۷
۱۷:۳۰
۱۷:۴۸

آمار بازدیدکنندگان

۶
۱۳۰
۱۹۳۵
۹۵۵۴۹۰۴