تقویم اخبار

دی 1397
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

دکتر گرمابی از کتابخانه روستای برزنون بازدید کرد

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور ،  سرپرست اداره کتابخانه های عمومی نیشابور ازبازدید دکتر گرمابی نماینده مردم نیشابور و شهر فیروزه در مجلس شورای اسلامی به همراه  طالبی  بخشدار سرولایت  و شاد رئیس آموزش و پرورش منطقه سرولایت از کتابخانه شیخ عطار نیشابوری روستای برزنون  خبر داد

محمدرضا مقدم پاشا ضمن اعلام این خبر گفت:دکتر گرمابی ضمن دیدار با مسئول این کتابخانه از بخش های مختلف کتابخانه مانند سالن مطالعه، بخش امانت، مخزن کتاب، بخش کودک و نوجوان بازدید نمود و از نزدیک در جریان مشکلات و به ویژه کمبودهای این کتابخانه  قرار گرفت.

وی ادامه داد: در حاشیه این دیدار  نیزگزارشی از فعالیت های این کتابخانه توسط آقای برزنونی مسوول کتابخانه به دکتر گرمابی  ارائه شد.

در پایان این بازدید،  دکتر گرمابی  ضمن تاکید بر ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی در زمینه اعطای بن کتاب به این کتابخانه قول مساعد داد.

گفتنی است کتابخانه عمومی شیخ فریدالدین عطار نیشابوری برزنون درشهریور سال 1395 در هفته دولت افتتاح  شده است و در حال حاضر 500 عضو فعال دارد. استقبال روستاییان از کتابخانه بسیار خوب بوده است و خوشبختانه در حال حاضر کتابخانه عطار پایگاه مهم فرهنگی روستا محسوب می شود.

پیشتر دکتر گرمابی از کتابخانه دکتر شریعتی نیشابور که به عنوان قدیمی ترین کتابخانه نیشابور مشغول  فعالیت است نیز بازدید انجام داده است

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۱۴
۰۶:۴۴
۱۱:۴۵
۱۶:۴۶
۱۷:۰۴

آمار بازدیدکنندگان

۱۵
۷۳۵
۱۹۳۰
۹۸۱۵۴۸۸