تقویم اخبار

خرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

دیدار رئیس و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی نیشابور با خانواده شهید "باتر" شهر دررود

ریاست و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی نیشابور با حضور در منزل شهید باتر در شهر درود یاد و خاطره این شهید و سایر شهدای والامقام را گرامی داشتند .

خانواده شهید "باتر" شهر دررود

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، به مناسبت پاسداشت هفته دفاع مقدس، ریاست و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور با حضور در منزل خانواده شهید باتر در شهر درود یاد و خاطره این شهید و سایر شهدای جنگ تحمیلی را گرامی داشتند.

محمدرضا مقدم پاشا رئیس اداره کتابخانه های عمومی نیشابور در دیدار با پدر و مادر شهید علی اکبر باتر گفت: خانواده های محترم شهدا با تقدیم عزیزترین نزدیکان خود، حق بسیاری بر گردن همه ما دارند و امنیت و آسایش امروز ما مرهون رشادت ها و فداکاری های ایشان است بی تردید اگر حضور دلاورانه فرزندان رشید این خانواده هادر جبهه های نبرد نبود، امنیت کنونی ما هرگز وجود نداشت.

وی ادامه داد:دیدار با خانواده های معزز شهدا و ایثارگران موجب تقویت روحیه خدمت در مسوولان خواهد شد و هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای تجدید بیعت با آرمان های شهدای گرانقدرمان است.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی نیشابور ضمن دلجویی از پدر و مادر شهید باتر اضافه کرد: کتابخانه شهر درود از سال 1346 مشغول به فعالیت است که پس از شهادت شهید باتر، به عنوان اولین عضو شهید نام کتابخانه به نام مبارک این شهید تغییر نام داده است و اکنون نام شهید بر سردرب این کتابخانه می درخشد.

 خانواده شهید علی اکبر باتر نیز ضمن تشکر از حضور کتابداران نیشابوری عنوان کردند:شهید باتر در سن 17 سالگی و در سال 1361 به درجه رفیع شهادت نائل شدند و عضو کتابخانه شهر درود نیز بودند که پس از شهادتشان، تنها کتابخانه عمومی شهر ما مزین به نام این شهید است.

در پایان  این دیدار از خانواده شهید باتر با اهدای کتاب، تجلیل به عمل آمد.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۳۷
۰۵:۲۲
۱۲:۳۱
۱۹:۴۱
۲۰:۰۱

آمار بازدیدکنندگان

۱۳
۳۹۹
۱۵۲۷
۱۰۱۱۴۷۹۲