تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

راه یابی شاعر نیشابوری به مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره

ملیحه سادات قاضی شاعر نیشابوری با رقابت با شاعران مطرح ملی به مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره داستان و شعر جوان سوره کشور به میزبانی استان قزوین راه یافت.
عباس کرخی رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نیشابور اظهار کرد: سیزدهمین جشنواره سراسری شعر و داستان جوان سوره در بخش های داستان کوتاه بزرگسال، داستان کوتاه کودک و نوجوان، شعر کودک و نوجوان، شعر نو (نیمایی و آزاد)، شعر کلاسیک و ترانه و سرود با موضوع آزاد برگزار  گردید وجشنواره شعر و داستان جوان سوره فرصتی مناسب برای تبادل نظر و تجربه، آشنایی با چهره های شاخص ادبی، انگیزه آفرینی برای جوانان و استفاده از ظرفیت های موجود می باشد.
وی گفت: آثار ارسال شده توسط 476 جوان شاعر که دو هزار و 114 اثر در بخش ترانه و شعر ارایه کردندکه  تعداد شرکت کنندگان راه یافته به نیمه نهانی را 36 نفر زن و 48 نفر مرد  تشکیل داده ودر بخش ترانه و سرود دو اثر، در بخش داستان کوتاه بزرگسال سه اثر، در بخش داستان کوتاه کودک یک اثر، شعر کلاسیک سه اثر، شعر کودک و نوجوان یک اثر و شعر آزاد دو اثر معرفی شده و از سوی سوره مهر منتشر خواهد شد.
کرخی خاطرنشان کرد: 84 نفر به مرحله نهایی  راه یافته  که به شعرخوانی و خوانش داستان پرداختند که ملیحه سادات قاضی شاعر نیشابوری نیز در شب اول در محفل شعر اردیبهشت مینودری با حضور 40 تن از اساتید شعر و داستان به شعر خوانی پرداخت.
وی یادآورشد:از ملیحه سادات قاضی شاعر نیشابوری راه یافته مرحله  نهایی جشنواره با اهدای لوح تقدیر ومبلغ پنج میلیون ریال جایزه نقدی تجلیل گردید.
رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نیشابور تصریح کرد:سیزدهمین جشنواره سراسری شعر و داستان جوان سوره در بخش های داستان کوتاه بزرگسال، داستان کوتاه کودک و نوجوان، شعر کودک و نوجوان، شعرنو(نیمایی و آزاد)، شعر کلاسیک، ترانه و سرود شامگاه  29 اردیبهشت 94 به میزبانی قزوینبه کار خودپایان داد.
مسوول روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۵
۰۵:۵۸
۱۲:۳۷
۱۹:۱۶
۱۹:۳۴

آمار بازدیدکنندگان

۵
۹۸۵
۱۸۰۱
۱۰۳۸۳۵۳۹