تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

زبان هنر مؤثرترین و نافذترین راه بیان مسائل حوزه سلامت

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن آرزوی موفقیت برای برگزارکنندگان جشنواره فیلم و عکس سلامت نیشابور، گفت: این اقدام فوق العاده خوب و دارای تاثیر زیاد خواهد بود.

دکتر محمد حسین بحرینی ادامه داد: به عمق تاثیر این گونه فعالیت‌های فرهنگی امیدوارم، در زمانی که در سن هفت یا هشت ساله بودم در روستا با ماشین‌هایی برای مردم فیلم نشان می‌دادند و نکات بهداشتی را به مردم یادآوری می‌کردند که نیاز به این نحوه اطلاع رسانی‌های هنری و تاثیرگذار به شدت دیده می‌شود.

وی ادامه داد: زبان هنر مؤثرترین و نافذترین راه بیان مسائل اجتماعی مانند مسائل حوزه سلامت به توده مردم است.

بحرینی تصریح کرد: باید به زبان مردم سخن گفت و در خلق آثار هنری از خود مردم کمک گرفت، باید آثار هنری را به میان مردم و در محلات شهر و روستاها برد نه آن که در سالن‌های دربسته ارائه و نگهداری شوند .

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: تاکنون ارائه نیاز حوزه‌های سلامت کشور به زبان هنر، راضی کننده نبوده است و از امکانات موجود اعم از سخت افزاری و نرم افزاری استفاده مطلوب نشده و همکاری بین بخشی گرچه وجود دارد ولی ناکافی است.

وی بیان کرد: برای بیان تاثیرگذاری فعالیت‌های هنری باید از آثاری که توسط مردم کوچه و بازار تهیه شده نیز استفاده کرد. در کنار آن با دعوت مردم به خلق چنین آثاری می‌توان آن ها را درگیر موضوع کرد.
دکتر محمد حسین بحرینی گفت: ورود مسائل بهداشتی از طریق هنر به توده مردم با برگزاری نمایشگاه آثار این جشنواره در محل اجتماعات مردم و در رأس آن مساجد، حسینیه‌ها و تکیه‌ها می‌تواند خود تاثیر شگرفی به فعالیت‌های این چنینی ببخشد.

#1 عطف به: زبان هنر مؤثرترین و نافذترین راه بیان مسائل حوزه سلامت

avatar
آرش - آدینه 01 خرداد 1394  

تا کی قراره مشهدی ها تحت عنوان رئیس بیان اینجا و نظر بدن؟؟ الحق که باید روسای دانشگاههای نیشابور و اتوبوسی (دربست) فرستاد خونشون

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۲
۰۵:۵۵
۱۲:۳۸
۱۹:۲۰
۱۹:۳۸

آمار بازدیدکنندگان

۲۹
۵۵۱
۲۰۷۶
۱۰۳۷۸۳۸۶