تقویم اخبار

خرداد 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

ساماندهی زباله های شهری منطقه یک

سرپرست شهرداری منطقه یک نیشابور از ساماندهی زباله های سطح منطقه یک و انتقال مستقیم به محل دپوی زباله در کال شور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مهندس کوثری افزود: جهت کاهش عوارض بهداشتی و زیست محیطی، بهسازی سیستم جمع آوری و انتقال زباله در دستور کار شهرداری منطقه قرار گرفت و کلیه باکس های موجود که جهت نگهداری و انتقال موقت به جاده کارخانه آسفالت استفاده میشد، حذف گردید.

وی ادامه داد: هم اکنون با هماهنگی پیمانکار خدمات شهری منطقه یک 50 عدد مخزن فلزی هزار لیتری خریداری و جایگزین باکس های قبلی شد تا زباله ها مستقیم به محل دفن و دپو منتقل گردد.

کوثری از جمله مزایای این روش را آزاد سازی زمین، تاسیسات و نیروهای ایستگاه انتقال موقت، حذف یک دستگاه سیمی تریلر، حذف خودرو مخصوص محل باکس و جایگزین کردن آن با خودرو مکانیزه، انتقال مستقیم زباله به محل دفن و کاهش عوارض بهداشتی و زیست محیطی، جلب رضایت شهروندان که انتقال زباله به روش باکس را عامل شیوع سالک می دانستند و در نهایت کاهش هزینه های انتقال زباله و صرفه جویی در هزینه ها و وقت اعلام کرد.

#1 عطف به: ساماندهی زباله های شهری منطقه یک

avatar
رسول - سه شنبه 30 خرداد 1396  

با سلام با تشکر از اقدامات انجام شده عنایت کنید به پیمانکارتان که زباله را از سطح خیابان جمع آوری می کند (خیابان احسان)زباله های داخل میلان را با دست جمع آوری و در نبش خیابان دپو و سپس با ماشین حمل زباله انتقال داده میشود که این کار باعث میشود شیرابه زباله ها در سطح خیابان پخش و باعث آلودگی و بیماریها گردد

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۳۷
۰۵:۲۲
۱۲:۳۱
۱۹:۴۱
۲۰:۰۱

آمار بازدیدکنندگان

۷
۸۴۲
۳۵۵۵
۹۱۸۷۲۲۹