تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

سخنگوی شورای شهر نیشابور: شایعه تغییر شهردار نیشابور کذب است

سخنگوی شورای ‌شهر نیشابور گفت: اگر بخواهیم شهردار را تغییر بدهیم پیشرفت شهر چندین سال عقب می‌ماند، بنابراین مجموع اعضای شورا قصد تغییر شهردار را ندارند و این شایعه ‌کذب است.

حجت‌الاسلام محمد صائب‌نیا صبح امروز در نخستین نشست خبری خود با این سمت با خبرنگاران در محل سالن جلسات شورا، اظهار کرد: ما در حال حاضر شهرداری بهتر از ‌آقای زرندی نداریم که بتواند سرمایه‌گذاران را جذب کند.

وی افزود: او از ابتدا نیروی شهرداری بوده و به‌صورت پله‌ای مراحل مختلف اداری را طی کرده که به اینجا رسیده و تاکنون توانسته است مجموعه را به خوبی هدایت کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر نیشابور با اشاره به اینکه با این وضع رکود اقتصادی در جامعه و منابع درآمد شهرداری‌ها، خیلی از شهرداری‌های اطراف هستند که حتی برای پرداخت حقوق خود مانده‌اند اما در نیشابور وضع پرداخت حقوق پرسنل و پیشرفت امور عمرانی مطلوب است، تصریح کرد: شورا به دنبال ثبات در مسئولیت شهرداری است اما بر اساس نامه شهردار که 25 نفر از مدیرانش تا قبل از پایان سال بازنشسته می‌شوند تغییراتی را در حوزه معاونت‌ها و مدیران شهرداری شاهد خواهیم بود.

صائب‌نیا با بیان اینکه تغییرات هیئت رئیسه شورا بر اساس قانون است و این موضوع در خیلی از شهرها و حتی دوره‌های قبل اتفاق افتاده است، تصریح کرد: اعضای هیئت رئیسه قبلی جزء خوبان هستند ولی این نظر در تعداد کثیری از اعضای شورا وجود داشت که تغییرات لازم است.

وی با اشاره به اینکه شورای شهر به‌دنبال ایجاد نظارت و هماهنگی بین قوای شهر است، عنوان کرد: هدف تغییرات، استفاده از تمام ظرفیت‌ها و استعدادها است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر نیشابوربا طرح این نظر که وقتی تنش بین شورا و شهرداری باشد سرمایه‌گذار کمتر رغبت به سرمایه‌گذاری می‌کند، تصریح کرد: سال گذشته همیشه بین شورا و شهرداری تنشی بود که چندین مرتبه زمزمه استیضاح شنیده شد و به مرحله عملی هم رسید.

صائب‌نیا با بیان اینکه آنچه که برای ما ملاک است مصلحت مردم است و در رای‌ریزی هیئت رئیسه جدید آن را لحاظ کردیم، اظهار کرد: این گروه جدید بهتر کار کند و مشکلات را پیگیری کند.

صائب‌نیا تصریح کرد: هفته فرهنگی نیشابور سیزدهم مهرماه آغاز و درآن برنامه‌های متنوعی پیش‌بینی شده است که در موعد خود توسط مسئولان اطلاع‌رسانی می‌شود.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۲
۰۵:۵۵
۱۲:۳۸
۱۹:۲۰
۱۹:۳۸

آمار بازدیدکنندگان

۱۱
۴۴۰
۲۰۷۶
۱۰۳۷۸۲۷۵