تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

شنيده ها درباره تغيير مديرکل ارشاد استان

 شنيده ها از تغيير مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان طي روزهاي آينده حکايت دارد.به گزارش خراسان رضوي، پس از برگزاري مراسم شکرانه جشنواره بين المللي فرهنگي و هنري امام رضا(ع) و افتتاح بنياد فرهنگي امام رضا(ع) شنيده هايي مبني بر تغيير مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان مطرح شد.


در آن زمان گفته مي شد اگر قرار باشد سيدجواد جعفري، مديرکل ارشاد استان و دبير جشنواره امام رضا(ع) در بنياد فرهنگي امام رضا(ع) مشغول به کار شود، نمي تواند به طور همزمان مديرکل ارشاد هم باشد. سيدجواد جعفري خود نيز در گفت وگويي با خبرنگار ما پس از مراسم افتتاح اين بنياد تصريح کرد که رياست بنياد فرهنگي امام رضا(ع) شغل محسوب مي شود و از اين رو کسي که به اين پست منصوب شود، نمي تواند همزمان شغل ديگري داشته باشد.


جعفري البته از آن روز تاکنون همواره در پاسخ به سوال خبرنگاران در زمينه تغيير مديرکل ارشاد و انتصاب رئيس بنياد گفته است اين موضوع بايد از طريق وزير ارشاد پي گيري شود.


در اين بين موضوع بازنشستگي جعفري نيز مطرح شد و بر قوت مسائل مطرح شده در زمينه تغيير او افزود.


اکنون به نظر مي رسد اين موضوع جدي تر شده و قرار است جعفري پس از حدود ۱۰ سال فعاليت به عنوان مديرکل ارشاد خراسان رضوي اين سمت را به فرد ديگري واگذار کند.


حجت الاسلام و المسلمين حسيني نماينده سابق مردم نيشابور در مجلس که هم اکنون در نهاد کتابخانه هاي عمومي کشور فعاليت مي کند، يکي از گزينه هاي مطرح براي تصدي پست مديرکلي ارشاد خراسان رضوي است. حجت الاسلام و المسلمين فقيه اسفندياري و آصفي معاون صداي صدا و سيماي خراسان رضوي نيز از ديگر افرادي هستند که از آن ها به عنوان گزينه هاي مديرکلي ارشاد خراسان رضوي نام برده مي شود.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۳
۰۵:۵۶
۱۲:۳۸
۱۹:۱۹
۱۹:۳۷

آمار بازدیدکنندگان

۷
۱۳۷
۱۲۷۱
۱۰۳۸۰۸۹۰