تقویم اخبار

تیر 1398
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

ضرورت برگزاری گلریزان برای ساخت اورژانس بیمارستان 22 بهمن

با سلام

گفتن از وضعیت بیمارستان 22 بهمن و بالاخص بخش اورژانس آن بیمارستان به مطلبی تکراری و خسته کننده تبدیل شده است ولی همه خوب می دانند که این موضوع روزانه به چه تعداد از مریضان مراجعه کننده آسیبهای جدی و جبران ناپذیر وارد می کند . تصور بفرمایید مریض قلبی را به اورژانس برده و درجایی تحت مداوای اولیه قرار می گیرد که مصدومان سوانح و تصادفات نیز در همان جا هستند!!!! مریضی که نباید کمترین استرسی به او وارد شود در محیطی پر تنش مراقبت می گردد.

موارد دیگر نظیر نبود کادر کافی و متخصص ، حضور پزشکانی که به زور و خواهش باید از پشت میزشان برای ویزیت مریض بلندشان کنی و ... طنز تلخ و ناخوشایندی از اورژانس بیمارستان اصلی رقم زده است.

به نظر می رسد اولین و مهمترین اقدام کوتاه مدت برای رفع این معضل بزرگ شهر ( قبل از ساخت بیمارستان 320 تختخوابی ) ساخت و تجهیز بخش اورژانس می باشد که چند سالی است در دست اقدام بوده که گویا از ابتدا با مشارکت خیرین شروع شده است ولی هنوز بنای آن تکمیل نشده است چه برسد به تجهیز مناسب آن و سپس تکمیل کادر متخصص . 

- فرماندار محترم 

- نمایندگان شهر که کلاس مشاوره انتخاب رشته دانشگاه برگزار می کنند!!!

- سرپرست دانشکده علوم پزشکی

- شهردار محترم

و ...

خواهشمندیم به هر شکل ممکن پیگیر این موضوع حیاتی باشید ، تا این مجموعه بزودی تکمیل و افتتاح شود.حتی به عنوان آخرین راه حل مراسم گلریزانی برای این موضوع ترتیب داده شود!!!!

انتظاری

#1 عطف به: ضرورت برگزاری گلریزان برای ساخت اورژانس بیمارستان 22 بهمن

avatar
مجیدی - دوشنبه 12 مرداد 1394  

نماینده محترم و محبوبمان جناب آقای دکتر سبحانی نیا قول داده اند بیمارستان سوم و ارتقاء را برای دانشکده به ارمغان بیاورند.بازم دود از کنده بلند میشه

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۴۵
۰۵:۳۰
۱۲:۴۱
۱۹:۵۰
۲۰:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۹
۱۱۸۱
۲۰۳۶
۱۰۳۱۹۱۰۷