تقویم اخبار

خرداد 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

طلب یاری از همشهریان و هموطنان

ای که دستت می رسد کاری بکن

پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

سلام دوستان;

اتفاقات بد و ناگوار برای هر کسی ممکنه بیفته, اتفاقاتی که بعضأ آنچنان سخت و مهیبه که میتونه سرنوشت یک انسان و حتی یک خانواده رو به سمت نابودی سوق بده, یکی از این حوادث برای یک جوان نیشابوری پیش اومده, جوانی که الان 34 سالشه و داراي همسر و یک دختر سه ساله ست. فرهاد مثل همه پسرای سالم و سرحال دیگه مدرسه رفته, خدمت سربازی انجام داده, کار کرده و در نهایت مزدوج و پدر شده, اما ناگهان زندگی و سرنوشت روی ناخوشایند خودشو به این مرد جوان نشون داده و فرهاد قصه ما دچار یک بیماری خاص و چیزی شبیه ام اس شده که در نهایت این بیماری, موجب آسیب رسیدن به نخاع و در نتیجه فلج شدن این جوان رعنا شده.( ویروس نخاعی اچ تی ال وی وان).

حالا فرهاد چند ساله که متاسفانه فلج و خونه نشین شده, کار و پس اندازشو از دست داده, وسیله نقلیه, طلاجات همسر و حتی برخی لوازم خونه رو فروخته و خرج دوا و درمونش کرده ولی با کمال تأسف نتیجه ای نگرفته..!! مشکلات جسمی و مالی فرهاد باعث شده خانمش نتونه تحمل کنه و تا الان دو بار زندگی و بچه رو رها کرده ولی باز دلش آروم نگرفته و شکرخدا فعلأ به خونه برگشته, از اونطرف صاحب خونه فرهاد بخاطر پرداخت نشدن اجاره چند ماه گذشته, حکم تخلیه منزلش رو گرفته و فقط بخاطر وضعیت فرهاده که دو ماه دیگه بهش مهلت داده تا معوقات اجاره بها رو بده و الا باید خونه رو تخلیه کنه, این در حالیه که متاسفانه فرهاد الان هیچ کار و درامدی نداره و فقط با مبلغ یارانه گذران زندگی میکنه, حالا فرهاد بعنوان یک شهروند معلول و مستأصل از مردم و مسولان شریف نیشابور و یا هر کس که این پیام رو میبینه تقاضا داره اگر براشون میسر هست یک شغل و کاری که از توانش بر میاد براش پیدا کنن تا بلکه بتونه با درآمدش مرهمی بر این همه زخم و جوری که روزگار بر زندگی و پیکرش وارد آورده بذاره و با سربلندی زندگی کنه.

دوستان; ایشون توانایی انجام کارهای شخصی خودشو داره و انشالله مشاغلی مثل منشی گری، تلفنچی و نظایر این کارها رو به خوبی انجام خواهد داد.

شماره تماس ایشون رو با هماهنگی خودش اینجا میذاریم تا اگر کسی به هر طریقی تمایل و توانایی داشت که به ایشون کمک کنه, مستقیمأ با خودش ارتباط بگیره و از حال و روزش مطلع بشه.

۰۹۳۰۳۷۰۲۸۱۴

۰۹۱۵۸۵۲۵۷۵۳

امروز که در دست توأم مرحمتی کن

فردا که شوم خاک چه سود اشک ندامت؟!

[ لطفا نشر بدین تا شاید ان شاء الله, مشکل این بنده خدا حل بشه. ] یاعلی

سعادتمند

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۲۶
۰۵:۱۷
۱۲:۳۵
۱۹:۵۴
۲۰:۱۴

آمار بازدیدکنندگان

۴
۴۵۶
۳۸۶۶
۹۲۷۶۳۳۹