تقویم اخبار

اردیبهشت 1397
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

طلب یاری از همشهریان و هموطنان

ای که دستت می رسد کاری بکن

پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

سلام دوستان;

اتفاقات بد و ناگوار برای هر کسی ممکنه بیفته, اتفاقاتی که بعضأ آنچنان سخت و مهیبه که میتونه سرنوشت یک انسان و حتی یک خانواده رو به سمت نابودی سوق بده, یکی از این حوادث برای یک جوان نیشابوری پیش اومده, جوانی که الان 34 سالشه و داراي همسر و یک دختر سه ساله ست. فرهاد مثل همه پسرای سالم و سرحال دیگه مدرسه رفته, خدمت سربازی انجام داده, کار کرده و در نهایت مزدوج و پدر شده, اما ناگهان زندگی و سرنوشت روی ناخوشایند خودشو به این مرد جوان نشون داده و فرهاد قصه ما دچار یک بیماری خاص و چیزی شبیه ام اس شده که در نهایت این بیماری, موجب آسیب رسیدن به نخاع و در نتیجه فلج شدن این جوان رعنا شده.( ویروس نخاعی اچ تی ال وی وان).

حالا فرهاد چند ساله که متاسفانه فلج و خونه نشین شده, کار و پس اندازشو از دست داده, وسیله نقلیه, طلاجات همسر و حتی برخی لوازم خونه رو فروخته و خرج دوا و درمونش کرده ولی با کمال تأسف نتیجه ای نگرفته..!! مشکلات جسمی و مالی فرهاد باعث شده خانمش نتونه تحمل کنه و تا الان دو بار زندگی و بچه رو رها کرده ولی باز دلش آروم نگرفته و شکرخدا فعلأ به خونه برگشته, از اونطرف صاحب خونه فرهاد بخاطر پرداخت نشدن اجاره چند ماه گذشته, حکم تخلیه منزلش رو گرفته و فقط بخاطر وضعیت فرهاده که دو ماه دیگه بهش مهلت داده تا معوقات اجاره بها رو بده و الا باید خونه رو تخلیه کنه, این در حالیه که متاسفانه فرهاد الان هیچ کار و درامدی نداره و فقط با مبلغ یارانه گذران زندگی میکنه, حالا فرهاد بعنوان یک شهروند معلول و مستأصل از مردم و مسولان شریف نیشابور و یا هر کس که این پیام رو میبینه تقاضا داره اگر براشون میسر هست یک شغل و کاری که از توانش بر میاد براش پیدا کنن تا بلکه بتونه با درآمدش مرهمی بر این همه زخم و جوری که روزگار بر زندگی و پیکرش وارد آورده بذاره و با سربلندی زندگی کنه.

دوستان; ایشون توانایی انجام کارهای شخصی خودشو داره و انشالله مشاغلی مثل منشی گری، تلفنچی و نظایر این کارها رو به خوبی انجام خواهد داد.

شماره تماس ایشون رو با هماهنگی خودش اینجا میذاریم تا اگر کسی به هر طریقی تمایل و توانایی داشت که به ایشون کمک کنه, مستقیمأ با خودش ارتباط بگیره و از حال و روزش مطلع بشه.

۰۹۳۰۳۷۰۲۸۱۴

۰۹۱۵۸۵۲۵۷۵۳

امروز که در دست توأم مرحمتی کن

فردا که شوم خاک چه سود اشک ندامت؟!

[ لطفا نشر بدین تا شاید ان شاء الله, مشکل این بنده خدا حل بشه. ] یاعلی

سعادتمند

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
شهروند خبرنگار

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۱۸
۰۵:۵۱
۱۲:۳۳
۱۹:۱۵
۱۹:۳۳

آمار بازدیدکنندگان

۱۷
۷۷۰
۱۹۵۱
۹۱۰۹۸۲۶