تقویم اخبار

فروردین 1398
ی د س چ پ آ ش
25 26 27 28 29 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

فرزند شهید شوشتری در ویژه مراسم سالگرد شهادت پدر به بیان خاطراتی از این مرد بزرگ و آسمانی پرداخت.

روح الله شوشتری فرزند شهید شوشتری در ویژه مراسم سالگرد شهادت پدر خود که بعدازظهر پنج شنبه۲۷مهرماه برگزار شد به مرور خاطرات پدر پرداخت و گفت: روزی با چند نفر از جوانان مشهد به همراه پدرم جلسه ای را درباره شهید وشهادت برگزار کردیم که کسانی که لیاقت داشتند شهید شدند، بحث تمام شد و از جلسه آمدیم بیرون، در مسیر راه که در حال رانندگی بودم از ایشان پرسیدم که چرا تا حالا شما شهید نشدید؟پدرم گفت رفتن به جنگ و شهید شدن یک بحث است، کسی که شهید شده خدا اجرش را داده ولی کسی که مانده بار مضاعفی روی دوشش مانده که باید صلابت شهدا را مطرح کند و راه آنها را ادامه داد و خدای نکرده از راه آنها جدا نشود.

وی ادامه داد: کسانی که از جنگ باقی ماندند احترام خاصی پیش پدر داشتند و آنها را دسته بندی می کرد و می گفت این افراد را در خط مقدم دیدم و کسی که بتواند از خانواده خود بگذرد واقعا کار خاصی انجام داده است.

فرزند شهید شوشتری گفت: همیشه می گفت بچه های جبهه و جنگ را احترام کنید که این ها ارزش زیادی دارند، اگر ما هم می توانیم بریم همین اکنون تنها برای دفاع از اهل بیت(ع) ثبت نام کنیم و در این موقع است که ثابت می شود عمل شهدا چقدر ارزش دارد.

وی افزود: خانواده شهدا مظلوم هستند، کسانی که پدر خود را از دست داده اند می دانند غم نداشتن پدر یعنی چه، اگر به شهدا احترام نمی گذاریم حداقل به رهروان آنها احترام بگذاریم.

شوشتری گفت: شهدا سختی های زیادی را کشیدند، اگر شهید نمی رفت امروز ایرانی به این صلابت وجود نداشت و ما هم مثل کشورهای همسایه خود می شدیم و هر کسی می توانست به محارم ما توهین کند.

وی بیان کرد: حضرت آقا جلساتی را دارند که فقط فرزندان شهدا را دعوت می کنند و می فرمایند هر چه می خواهید به من بگویید، رهبر یک کشور ببینید چقدر عظمت و بزرگی از خود نشان می دهد زیرا می داند خانواده شهدا چه سختی ها کشیده اند.

گزارش تصویری این مراسم:

 

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۱۱
۰۶:۳۷
۱۲:۴۲
۱۸:۴۷
۱۹:۰۴

آمار بازدیدکنندگان

۱۰
۵۶۷
۱۰۳۷
۹۹۴۸۹۱۳