تقویم اخبار

تیر 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

فرماندار نیشابور: ادارات شکایات خود را از رسانه‌ها پس بگیرند

فرماندار ویژه نیشابور دستور پس گرفتن ادارات و نهاد‌های دولتی، شکایات خود را از رسانه‌ها باز پس بگیرند.

سعید شیبانی ظهر دیروز در جلسه تقدیر از خبرنگاران این شهرستان در تالار ادیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور، اظهار داشت: باید دستگاه‌های اجرایی این اقدام نامطلوب را متوقف و از روال رسیدگی حقوقی خارج کنند.

وی افزود: خبرنگاران نقش مهمی در افزایش کمیت شرکت کنندگان و کیفیت برگزاری انتخابات اردیبهشت ماه گذشته ایفا کردند.

فرماندار ویژه نیشابور بیان کرد: دولت جدید در تلاش است، خواسته‌ها و مطالبات مردم را به نحو شایسته‌ای به انجام برساند، دولت به همه مردم ایران تعلق دارد، چه کسانی که در انتخابات حضور یافتند یا نیافتند، چه کسانی که به این دولت رای دادند یا ندادند.

شیبانی تاکید کرد: همه جریانات سیاسی کشور در موضوع تلاش برای آبادانی کشور و سرافرازی ملت مشترک هستند اما روش‌های‌شان متفاوت بوده، همراهی خبرنگاران برای برداشتن موانع از مسیر تلاش، یک ضرورت است.

در ادامه این مراسم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور نیز گفت: این اداره، خانه اصحاب رسانه است و این ایام، عید آنها است.

عباس کرخی با بیان اینکه هم‌افزایی خبرنگاران، اعتلای نام نیشابور را در پی داشت که گل سر سبد این موضوع را می‌توان در برگزاری جشن پایتختی کتاب ایران در نیشابور دید، متذکر شد: استرس و اضطراب این کار متاسفانه بالاست، خبرنگاران دل به دریا می‌زنند و در بعضی وقت‌ها با جان‌شان بازی می‌کنند، در نتیجه باید بیش از این حرمت‌شان رعایت شود.

در ادامه این مراسم، مدیرعامل انجمن توانمند‌سازی خبرنگاران نیشابور متذکر شد: گواهی می‌دهم، توان خبرنگاران این شهرستان بیش از آن چیزی است که الان می‌بینید و اگر خواهان تاثیرگذاری بیشتر از خبرنگاران بر روی مسائل شهرستان بوده، نیازمند توانمند‌سازی این قشر و سازمان رسانه‌ای نیشابور هستید.

احسان اسحاقی با اشاره به شکل‌گیری انجمن مذکور از هشت ماه پیش تاکنون، اظهار داشت: نیازمند ایجاد درآمد پایدار برای انجمن، اختصاص امکانات و اعتبار برای اجرای بسته آموزشی، تقویت تعاونی مسکن در حال راه‌اندازی هستیم.

وی با انتقاد از وضعیت فعلی، یادآور شد: در همین راستا از نماینده عالی دولت می‌خواهیم دستور دهند ادارات و نهادها و اشخاص حقوقی، شکایات‌شان را پس بگیرند.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۴۵
۰۵:۳۰
۱۲:۴۱
۱۹:۵۰
۲۰:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۶
۱۴۶۱
۳۳۸۷
۹۳۹۵۳۴۰