تقویم اخبار

آبان 1397
ی د س چ پ آ ش
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

فرهنگ سازی استفاده ازمحصولات صنعتی باید در اولویت صنایع تولیدی قرار گیرد

معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: فرهنگ سازی استفاده ازمحصولات صنعتی باید در اولویت صنایع تولیدی قرار گیرد.

دکتر مجید شادکام در حاشیه بازدید از کارخانجات تولید مواد غذایی اظهار داشت: با توجه به فراوانی صنایع خشکبار در نیشابور ، این صنایع بایستی در کار فرهنگ سازی استفاده از محصولات تولیدی خویش در بین جامعه تلاش بیشتری انجام دهند .

وی تاکید نمود: در مقابل محصولات صنعتی که نظارت های مستمر بر روی کلیه فرآورده های آن صورت گرفته و دارای نشان ایمنی سلامت و پروانه ساخت از وزرات بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی هستند محصولات سنتی قرار دارد که با عنایت به عدم کنترل های بهداشتی لازم در مراحل مختلف تولید بر روی محصولات سنتی، سلامتی مصرف کننده را به مخاطره می اندازد.

معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور در پایان افزود : در بازدیدهای اخیری که از صنایع تولیدی توسط این معاونت در منطقه تحت پوشش انجام شده خوشبختانه باید به مردم عزیزمان این اطمینان را داد که نیشابور یکی از بهترین تولید کنندگان خشکبار با کیفیت بالایی در سطح استان می باشد .

#1 عطف به: فرهنگ سازی استفاده ازمحصولات صنعتی باید در اولویت صنایع تولیدی قرار گیرد

avatar
رسول - پنج شنبه 23 شهریور 1396  

جناب دکتر ببخشید مسئول نظارت بر واحدهای تولیدمواد غذایی که به صورت سنتی فعالیت می کنند چه ارگانی می باشد ،که به علت عدم نظارت زیر مجموعه جنابعالی بهداشت و سلامت مردم را به خطر اتداخته است

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۵
۰۶:۱۴
۱۱:۲۰
۱۶:۲۵
۱۶:۴۳

آمار بازدیدکنندگان

۱۲
۱۹۷۳
۲۳۵۲
۹۶۸۰۳۱۷