تقویم اخبار

اسفند 1397
ی د س چ پ آ ش
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 1 2

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

فعالیت کلینیک روانشناسی بالینی در مرکز آموزشی ، پژوهشی و درمانی حکیم

رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم از فعالیت کلینیک روانشناسی بالینی در کلینیک تخصصی خیام خبر داد.

دکتر علی اصغر نوری به خبرنگار وب دا گفت: با توجه به وجود سرویس های مسمومین ، زنان، زایمان و تالاسمی در این مرکز و پس از بررسی های انجام شده در مورد مشکلات روحی و روانی بیماران و نیاز به مشاوره های دوره ای روانشناسی، کلینیک روانشناسی بالینی در مرکز آموزشی،  پژوهشی و درمانی حکیم راه اندازی شد.

وی در تشریح اهداف راه اندازی کلینیک روانشناسی بالینی افزود: این کلینیک به صورت فعال اقدام به شناسایی و غربالگری مادران با افسردگی بعد از زایمان ، کودکان با اختلالات رفتاری و دیگر  مواردی که نیاز به مشاوره و روان درمانی دارند می پردازد و اقدامات حمایتی مددکاری و یا در صورت نیاز ارجاع به روانپزشک انجام می گردد. همچنین در پایان هرماه مواردی که نیاز به پیگیری و مراقبت بیشتر دارند به  معاونت بهداشتی اطلاع رسانی می گردد.

دکتر علی اصغر نوری اظهار داشت: کلینیک روانشناسی بالینی حکیم  واقع در کلینیک تخصصی خیام با مسئولیت سوسن رفیعی، روانشناس ارشد بالینی فعالیت خود را آغاز کرد که مهمترین فعالیت های این مرکز شامل معاینه روانشناسی بیماران به صورت فعال، مشاوره و روان شناختی فردی ، مشاوره خانوادگی و پیگیری  وضعیت مراجعه کنندگان بعد از انجام مشاوره است.

رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم با تاکید بر اهمیت سلامت روان در جامعه و پیشرو بودن مرکز حکیم در ارائه خدمات متنوع درمانی به شهروندان گفت : سعی و تلاش این مرکز استمرار ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به همشهریان گرامی می باشد.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۹
۰۶:۱۵
۱۱:۴۸
۱۷:۲۲
۱۷:۳۹

آمار بازدیدکنندگان

۱۳
۲۰۳۱
۱۶۷۵
۹۸۸۳۰۴۰