تقویم اخبار

شهریور 1398
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

فولاد خراسان تندیس برنزی «جایزه ملی مدیریت انرژی» را دریافت کرد

 

شرکت فولاد خراسان موفق به دریافت گواهینامه و تندیس برنزی شاخص عملکردی انرژی (EPI) در گروه صنایع انرژی بر (آهن و فولاد)  شد.

به گزارش روابط عمومی فولاد خراسان، معاون بهره برداری و رییس کمیته انرژی شرکت  با اعلام این خبر گفت: عواملی مثل افزایش چشمگیر هزینه های انرژی در دنیا، محدودیت منابع فسیلی، رشد بالای مصرف سالاانه انواع انرژی در ایران و حذف یارانه انرژی از عوامل مهمی هستند که بهره وری و مدیریت مصرف انرژی را به یک ضرورت تبدیل نموده است و بر این اساس کلیه مصرف کنندگان، تولیدکنندگان، وارد کنندگان تجهیزات، فرآیندها و سیستم ها ملزم به رعایت معیارهای ســازمان ملی استــاندارد ایران و ســازمان حفاظت محیط زیست و اجرای قانون «اصلاح الگوی مصرف انرژی» می باشند.

مهندس زارع افزود: مصارف انرژی شرکت فولاد خراسان و انطباق با استاندارد معیار مصرف انرژی در فرآیند های تولید آهن و فولاد از سوی بازرسان سازمان ملی استاندارد مطابق با استاندارد شماره 9635  در سال جاری مورد ارزیابی قرار گرفت که با تلاش و همت همکاران به ویژه اعضای کمیته اجرایی انرژی شرکت در این فرآیند ارزیابی، فولاد خراسان موفق به دریافت تندیس برنزی شد.

به گزارش روابط عمومی «سازمان مدیریت صنعتی»، اين جايزه بر اساس تفاهم‌نامه میان «سازمان مديريت صنعتي»، «سازمان بهره‌وری انرژي ايران»، «شركت بهینه‌سازی مصرف سوخت»، «ستاد بهینه‌سازی انرژي و محیط‌ زیست معاونت علمي و فن‌آوری رياست جمهوري» و «سازمان ملي استاندارد ايران»  طراحی و اجرا شده است.

بنا به این گزارش، بيش از 50 نفر از متخصصان در رشته‌های مرتبط در قالب تیم‌های ارزيابي و با صرف بيش از 1400 نفر ساعت کار، اين فرايند را به انجام رسانده اند. بر اساس امتيازات کسب ‌شده، به شرکت کنندگان برتر در شاخه های«صنایع انرژی بر»، «صنايع تولیدکننده تجهيزات مصرف‌کننده انرژي»، «ساختمان‌هاي اداري بزرگ» و «پروژه‌هاي صرفه‌جویی مصرف انرژي»، تندیس و نشان اعطا شد.

گفتنی است دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی، 20 دی ماه 1395 با حضور متخصصان این حوزه در ساختمان شماره 2 سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد. این گواهینامه سالانه با حضور دوره ای ممیزان سازمان ملی استاندارد تمدید می شود.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

ارتباط زنده نامزدهای انتخاباتی با مردم

مناسبت ها

فهرست وقایع ماه محرم الحرام

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۵۳
۰۶:۲۰
۱۲:۲۸
۱۸:۳۶
۱۸:۵۴

آمار بازدیدکنندگان

۱۸
۹۲۵
۱۷۹۱
۱۰۴۵۴۸۷۲