تقویم اخبار

تیر 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

قلم اصحاب قلم نیشابور در انتظار توفیق دیدار معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان

«هوالعلیم »

«ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ»

برادر گرانقدر جناب آقای سعید شیبانی

معاون محترم استاندار وفرماندار ویژه شهرستان نیشابور

با اهدای سلام واحترام حضور جنابعالی وهمکاران ارجمند که در سال مزین به نام «اقتصاد مقاومتی ،تولید واشتغال » بی وقفه در تلاش می باشید به استحضار می رساند روزی که گذشت  14 تیر در تقویم جمهوری اسلامی ایرا ن به نام «روزقلم » نام نهاده شده بود گرچه روز قلم و اهل قلم آن چنان که باید و شاید ارج و قرب ندید و کسی برای این روز، آرزویی تازه و ناب نداشت  وحتی پیامی هم از سوی جنابعالی ومسئولین به اصطلاح فرهنگی ؟! شهرمان در تبریک وپاسداشت این روز صادر نگردید.

اهالی قلم این دیار ادب وهنر پرور شامل نویسندگان ، مولفین ، اصحاب رسانه وجراید جایگاهی والا در کشور دارند وبه نوبه خویش مشکلاتی که در این روز بهترین زمان پرداختن به آن است  وباید مورد توجه خاص  قرارگیرد.

برادرعزیز : شاید آن جناب در گیر مسایل کلان شهرستان باشید لیکن مسئولین امر! ومشاورین ! شما باید این موارد را به جنابعالی گوشزد ، پیگیری وبرنامه ریزی   نمایند .

جناب آقای شیبانی در مدت تصدی شما در پست معاونت استاندار وفرماندار ویژه شهرستان نیشابوراهالی رسانه توفیق دیدار وطرح مسایل را دریک نشست خبری با آن جناب نداشته اند ؟! که امیدواریم این مهم هرچه سریع تر به سرانجام برسد.

امیدوارم كه در سايه سار الطاف الهي و توفيقات ولايت ائمه اطهار "س" شاهد ابر شهري با  اقتدار همراه بامسئولين خادم ،پرتلاش و مردمي در كمال آرامش و عزت باشيم." انشااله تعالي "

سید باقر میرعلمدار

خبرنگار رسانه های گروهی خراسان رضوی

#1 عطف به: قلم اصحاب قلم نیشابور در انتظار توفیق دیدار معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان

avatar
شهرام - یک شنبه 18 تیر 1396  

جناب آفاي ميرعلمدار عزيز!
چرا ميخواهيد آرامش (معاونت محترم) شهر را به هم بزنيد!
در كجاي دنيا ديده ايد كه جهت درج سخن كسي هم منت ايشان را بكشند و هم رايگان به چاپ برسانند؟
در ابر شهرما مشكلي وجود ندارد كه!
شهردار ما براي خودش با نظرات ابتدايي و بي برنامگي و معلوم نيست اجراي پروژه ها را چگونه مديريت ميكند و بي توجه به نياز شهروندان كه زماني كه موردي را از ايشان مطالبه ميكني و شايد وظيفه ذاتي اش را برآشفته شده و راهكارهاي بي ارتباط ميدهد. خوب بذاريد بدهد!
خيلي مسئولين ابرشهر ما كه غير بومي هستند و اصلا لازم نيست آن حساسيتها و نعصبات اجدادي را داشته باشند.خوب بذاريد باشند ديگه چند صباحي دورهمي هاي اداري و ... در نيشابور خوش آب و هوا دارند و فقط بندگان خدا تعطيلات آخر هفته ره به ولايت برميگردند و.... خوب بذارين برگردند!
البته شايد خيلي هايشان قدر منصبي را كه دارند را نميدانند كه چقدر ميتواند مايه عاقب بخيري خود و فرزندان و آبا و اجدادشان باشد و گر نه با نيشابور ونيشابوريان چنين نميكردندو.... تا بعد

#2 عطف به: قلم اصحاب قلم نیشابور در انتظار توفیق دیدار معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان

avatar
م - دوشنبه 19 تیر 1396  

آقا چرا اينقدر منت ميكشيد. فراخوان عمومي بدهيد تا صاحب نظران بيايند و مصاحبه كنند و خدمتگزاران خدوم را تحليل و نقد و بررسي كنند. شايد مطلبي ندارند و يا وحشت از سوالات شما اصحاب رسانه! خوب قبلش سوالات را بدهيد ودر جلسه كه عكس ميگيريد پاسخها را هم بشنويد. اينكه راه دارد.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۴۵
۰۵:۳۰
۱۲:۴۱
۱۹:۵۰
۲۰:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۶
۱۴۵۲
۳۳۸۷
۹۳۹۵۳۳۱