تقویم اخبار

اسفند 1397
ی د س چ پ آ ش
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 1 2

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

لزوم داشتن فرودگاه در نیشابور با وجود کارخانه فولاد خراسان

با سلام.
تجار خارجی جهت خرید فولاد با هواپیما به کشورمان سفر می کنند این ضعف نیشابور است که فرودگاه ندارد در خبر زیر آمده است اخیرا تاجری هندی برای خرید فولاد با هواپیمای شخصی خود به برخی شهر های ایران که کارخانه فولاد دارند سفر کرده.
مهربانی 
خبر :
 

در همین زمینه، امروز و پس از گذشت چند روز از ماجرای فرود این هواپیما در فرودگاه تهران و پس از پیگیری‌های فراوان رسانه‌های مختلف به خصوص خبرگزاری تسنیم، مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده که، هواپیمای آمریکایی در اجاره یک تاجر هندی بوده است.

بر همین اساس، خبرنگار تسنیم پیگیری‌های بیشتری برای دستیابی به اطلاعات بیشتر راجع به این هواپیما انجام داد و طبق اطلاعات به دست آمده، مشخص شد که این هواپیما متعلق به یک بانک آمریکایی است که از حدود 2 سال پیش توسط یک شرکت خرید و فروش فولاد در کشور هند، اجاره شده است.

هواپیمای مذکور پس از اجاره توسط این شرکت هندی، در اختیار مدیرعامل این شرکت گذاشته شده و در این مدت، وی با استفاده از این هواپیما به کشورهای مختلفی برای خرید و فروش فولاد سفر کرده است.

بر همین اساس، این هواپیما اخیرا در چند شهر ایران از جمله تهران به زمین نشسته و مدیرعامل این شرکت هندی، مذاکراتی با مسئولان شرکت‌های فولادی ایران از جمله فولاد مبارکه داشته است.

#1 عطف به: لزوم داشتن فرودگاه در نیشابور با وجود کارخانه فولاد خراسان

avatar
محمدرضا - چهارشنبه 20 تیر 1397  

با سلام.هر جور حساب کتاب بکنیم نیشابور واقعا استحقاق داشتن یک فرودگاه بین المللی رو هم داره...همون دوستان عزیزی که در ترکیه برای حاج ولی بکتاش اگر اشتباه نکنم رو حساب کنیم کلی پرواز نیشابور به استانبول خواهیم داشت فقط چون تا جایی که من یادمه چیزی حدود 25 میلیون نفر از جمعیت ترکیه رو شامل میشه این موضوع...حالا توانایی های دیگر نیشابور مثل صنعتش و مشاهیر و آثار باستانیش که خودش جدا از داخل کشور کلی توریست خارجی رو به همراه داره...به امید اندکی احقاق حق مردم نجیب و مظلوم نیشابور بزرگ...با تشکر

#2 عطف به: لزوم داشتن فرودگاه در نیشابور با وجود کارخانه فولاد خراسان

avatar
مصطفی - سه شنبه 26 تیر 1397  

نیشابور بعنوان یکی ازشهرهای بزرگ ومهم کشور نیاز به یک فرودگاه داخلی که هم صرفه اقتصادی وهم باعث رضایت مسافران داخلی وخارجی وهمشهریان باشد دارد این شهرنباید به خاطرنزدیکی به مشهد ازاین امکان محروم باشد.

#3 عطف به: لزوم داشتن فرودگاه در نیشابور با وجود کارخانه فولاد خراسان

avatar
شهرام - دوشنبه 29 مرداد 1397  

چرا ابرشهرایران نمیتونه فرودگاه داشته باشه این خبر که استاندار جواب منفی داده ومخالفت کرده با نماینده بزرگ شهر ایران نیشابور کهن دژ بسی جای نگرانی ولابی گری میباشه چون صحبت های استاندار بدون مطالعه بوده وتوجیهی هم نداره چرا اینقدر حق نیشابور رو می خورند ویه لیوان آب روش هم بیاد یه کمپین بزنین در تلگرام واینیستا مگه اینجوری صدا رو بشنوند وحقی زایع نشه

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۹
۰۶:۱۵
۱۱:۴۸
۱۷:۲۲
۱۷:۳۹

آمار بازدیدکنندگان

۱۳
۲۰۲۴
۱۶۷۵
۹۸۸۳۰۳۳