تقویم اخبار

تیر 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

لزوم داشتن فرودگاه در نیشابور با وجود کارخانه فولاد خراسان

با سلام.
تجار خارجی جهت خرید فولاد با هواپیما به کشورمان سفر می کنند این ضعف نیشابور است که فرودگاه ندارد در خبر زیر آمده است اخیرا تاجری هندی برای خرید فولاد با هواپیمای شخصی خود به برخی شهر های ایران که کارخانه فولاد دارند سفر کرده.
مهربانی 
خبر :
 

در همین زمینه، امروز و پس از گذشت چند روز از ماجرای فرود این هواپیما در فرودگاه تهران و پس از پیگیری‌های فراوان رسانه‌های مختلف به خصوص خبرگزاری تسنیم، مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده که، هواپیمای آمریکایی در اجاره یک تاجر هندی بوده است.

بر همین اساس، خبرنگار تسنیم پیگیری‌های بیشتری برای دستیابی به اطلاعات بیشتر راجع به این هواپیما انجام داد و طبق اطلاعات به دست آمده، مشخص شد که این هواپیما متعلق به یک بانک آمریکایی است که از حدود 2 سال پیش توسط یک شرکت خرید و فروش فولاد در کشور هند، اجاره شده است.

هواپیمای مذکور پس از اجاره توسط این شرکت هندی، در اختیار مدیرعامل این شرکت گذاشته شده و در این مدت، وی با استفاده از این هواپیما به کشورهای مختلفی برای خرید و فروش فولاد سفر کرده است.

بر همین اساس، این هواپیما اخیرا در چند شهر ایران از جمله تهران به زمین نشسته و مدیرعامل این شرکت هندی، مذاکراتی با مسئولان شرکت‌های فولادی ایران از جمله فولاد مبارکه داشته است.

#1 عطف به: لزوم داشتن فرودگاه در نیشابور با وجود کارخانه فولاد خراسان

avatar
محمدرضا - چهارشنبه 20 تیر 1397  

با سلام.هر جور حساب کتاب بکنیم نیشابور واقعا استحقاق داشتن یک فرودگاه بین المللی رو هم داره...همون دوستان عزیزی که در ترکیه برای حاج ولی بکتاش اگر اشتباه نکنم رو حساب کنیم کلی پرواز نیشابور به استانبول خواهیم داشت فقط چون تا جایی که من یادمه چیزی حدود 25 میلیون نفر از جمعیت ترکیه رو شامل میشه این موضوع...حالا توانایی های دیگر نیشابور مثل صنعتش و مشاهیر و آثار باستانیش که خودش جدا از داخل کشور کلی توریست خارجی رو به همراه داره...به امید اندکی احقاق حق مردم نجیب و مظلوم نیشابور بزرگ...با تشکر

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۴۵
۰۵:۳۰
۱۲:۴۱
۱۹:۵۰
۲۰:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۱۲
۳۱۱۴
۳۳۸۷
۹۳۹۶۹۹۳