تقویم اخبار

خرداد 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

لطفا نیازهای اساسی شهر بار را دریابید

نمایندگان محترم مردم شریف شهرستان های نیشابور وفیروزه 

لطفا نیازهای اساسی شهر بار را دریابید. 

💠💠💠💠💠💠💠💠💠💠💠

کلنگ زنی سالن ورزشی و فاز دو روگذر ورودی شهر،افتتاح داروخانه شهربار با حضور نماینده مردم شریف شهرستان های نیشابور وفیروزه 

سرکار خانم چنارانی با حضور در گلزار شهدای شهر بار و نثار فاتحه و ادای احترام به ۵۷لاله سرخ جاوید این شهر به همراه هیأت همراه به افتتاح و حرکت بخشی به مهمترین درخواست های شورای اسلامی دوره چهارم شهرشهید پرور بار پرداخت. 

اما لازم است که این اقدام را تقدیر کرد ولی نیازهای اساسی این شهر زیبا و لبریز از پتانسیل هنوز باقی مانده است. 

  1. اولین نیاز این شهر تعیین وضعیت آب کشاورزی و آب شرب است که اگر تامین اب شرب منوط به واگذاری تنها چشمه همیشه جاری ابشار این شهر به اداره آبفای شهرستان نباشد, اقدامات و اجرای فاز اول و فاز دوم می تواند بخشی عمده از این نیاز اساسی را برطرف نماید. 
  2. دومین نیاز اساسی تامین اب کشاورزی جهت ادامه روند باغداری بعنوان تنها راه زندگی در این منطقه متاسفانه علیرغم پیگیریهای مکرر حضوری،مکاتبه ای,،انعکاس رسانه ای هنوز باقی مانده و حتی علت تعطیلی پروژه ساخت سد بالادست شهرکه در دهه ۸۰آغاز شده و به دلیل نامعلومی تعطیل شده است مشخص نشده و چنانچه این نیاز اساسی که تنها ممر درامد مردم شریف شهربار است برطرف نگردد به زودی بایستی شاهد مهاجرت بی رویه این مردم تلاشگر به شهرستان های مجاور و شهری خالی از سکنه و جامعه ای غیر پویا را شاهد باشیم. 
  3. سومین نیاز اساسی این شهر عدم اتمام پروژه گاز رسانی به این شهر است که با توجه به اینکه این پروژه یک پروژه ملی است و بدلیل پیگیریهای مکرر و تلاش نماینده وقت مردم در مجلس در ۲۴آذر۹۴ درسال سوم دوره چهارم شورا با حضور مسؤلین کشوری،استان و شهرستان آغاز شده و بایستی براساس قرار داد ۱۴ماهه تحویل داده می شد ،ولی علیرغم گذشت ۳ماه از پایان تعهد متاسفانه هنوز ۶۰%انتقال خط انجام شده است و چنانچه این نیاز اساسی زودتر به اتمام رسد زمینه های رشد و توسعه پایدار این شهر را فراهم خواهد آورد. 

نماینده مردم شریف شهرستان های نیشابور وفیروزه سرکار خانم چنارانی و جناب آقای دکتر گرمابی:

از انجا که عمر دوره چهارم شورا رو به پایان است. ضمن تشکر از حسن توجه شما و علیرغم پیگیریهای مکرر و مکاتبات فراوان درجهت انعکاس مشکلات مردم شریف شهربار و روستاهای همجوار تقاضای عاجزانه دارم که با توجه بیشتر به این منطقه (بینالود ) می توان کمکی به رشد همه جانبه تنها شهربخش مرکزی نیشابور ،بستری مناسب جهت ایجاد ماندگاری باغداران ،کشاورزان و مردم این خطه ولایتمدار را فراهم نمود و قطعا با حل این مشکلات و رفع نیاز های اساسی توسعه پایدار و رشد همه جانبه در این خطه شکل خواهد گرفت. 

سخن به درازا کشید و نیازهای اساسی این شهر در ۲۳بند بصورت مکتوب تقدیم شما خوبان شده است و ضمن تشکر و آرزوی توفیق برای شما ،همچنان منتظر قدمهای سازنده شما و حسن توجه شما خواهیم بود. 

دعای خیر مردم شریف شهربار و روستاهای مجاور بدرقه وجود شما باد. 

💠💠💠💠💠💠💠💠💠💠💠💠

ارادتمند شما_مهندس سیدحسن رضوی.خادم مردم شریف شهربار و 

عضو و رییس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی شورای اسلامی شهرستان نیشابور .

#1 عطف به: لطفا نیازهای اساسی شهر بار را دریابید

avatar
ا - یک شنبه 27 فروردین 1396  

بار اگر مرکز بخش شود همه مشکلاتش به تدریج حل خواهد شد اما تا وقتی که فقط یک شهر عادی باشد داستان همین است، آیا عدالت است که شهر بزغان را تا حد مرکز شهرستان ارتقا دادند اما شهر بار حتی هنوز بخشداری نداشته باشد؟؟؟ روستاهای خانلق؛ چهارباغ؛ دامنجان؛ اریه؛ بجنوی سفلی، قالیباف؛ ماروسک؛ محمدجان؛ بقیع و چند روستای دیگر هم بهره مند شوند چه اشکالی دارد؟

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۲۶
۰۵:۱۷
۱۲:۳۵
۱۹:۵۴
۲۰:۱۴

آمار بازدیدکنندگان

۵
۵۱۴
۳۸۶۶
۹۲۷۶۳۹۷