تقویم اخبار

خرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

مراسم اهدای آمبولانس به بنیاد شهیدشهرستان نیشابور برگزار شد

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در مراسم اهدای آمبولانس به بنیاد شهیدشهرستان نیشابورگفت: امروز باعث افتخار است که در راستای تکریم  ایثارگران، شاهد واگذاری یک دستگاه آمبولانس، جهت تسهیل در امرخدمات درمانی خانواده های شهدا و جانبازان هستیم.

حجت الاسلام معصومی افزود: به لطف وزیر ایثارگر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یک دستگاه آمبولانس برای خدمت رسانی به جانبازان بنیاد شهید شهرستان نیشابور اهدا شد.

مدیرکل بنیاد شهید افزود: آقای دکتر هاشمی خود از خانواده های معظّم شهدا و از جهادگران دوران دفاع مقدّس است که مایه افتخار است.

وی با تشکّر از رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: دکتر محسن عظیمی نژاد مدیری جهادی، مسئولیت پذیر و فرهیخته است و افتخار بزرگی است  که امروز شاهد این همکاری  و مشارکت بین دانشگاه علوم پزشکی نیشابور با بنیاد شهید هستیم.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی ادامه داد:  وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی و همچنین دکتر محسن عظیمی نژاد خود در جبهه های جنگ حضور داشتند و دغدغه های ایثارگران را درک می کنند.

گفتنی است در این مراسم آقای زاهدی نیا به نمایندگی از جانبازان هفتاد درصد از  وزیر بهداشت و کمک دانشگاه علوم پزشکی نیشابور به منظور اهدای آمبولانس به بنیاد شهید تشکر و قدردانی کرد و گفت: امیدواریم با مشارکت ارگان های دولتی دغدغه ها و مشکلات ایثارگران به حداقل برسد.

#1 عطف به: مراسم اهدای آمبولانس به بنیاد شهیدشهرستان نیشابور برگزار شد

avatar
حيدري - سه شنبه 13 آذر 1397  

مسلم است كه اگر جناب وزير از خانواده شهدا نميبود، الان نه پزشك بود و نه وزير. چون نه ميتوانست از سهميه ي جانانه ي شهدا استفاده بفرمايند و نه در سيستم سياسي گزينش ميشدند

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۴۱
۰۵:۲۴
۱۲:۳۱
۱۹:۳۸
۱۹:۵۸

آمار بازدیدکنندگان

۶
۶۶۳
۳۱۱۱
۱۰۱۰۳۸۰۹