تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

مرهم میثاقی عاشقانه

مسئولیت اجتماعی تجلی عشق به همنوع است که از دل انسان‌های مهربان و متعهد سرچشمه می‌گیرد. این جوشش در سکوتی بی ادعا و آرامش آغاز می‌شود و سرانجام بدون اینکه کسی بتواند آن را محدود و یا مخفی کند، به یک الگوی رفتارِ اجتماعی  تبدیل می شود، در زمانه‌ای که مادیات رنگ همه‌ی ارزش‌های انسانی را کمرنگ کرده و مبانی اخلاق انسانی را به شدت به ورطه سقوط کشانده است.

در اوج مشاهده‌ی این ناباوری‌ها،  انسان‌هایی وجود دارند که به دیگران و دردهایشان می‌اندیشند و به فکر کاستن  از رنج همنوعان خود هستند، آن هایی که بارقه‌های امید را در دل افراد روشن می‌کنند و نوید می دهند که هنوز می توان به زندگی، به مهربانی و به امید دل بست و انگیزه گرفت، انگیزه‌ای برای چرخش مجدد گردونه‌ی عشق انسانی…

در کوران ناملایمات سیاسی و اقتصادی ایران می توان مرهم و مرحم بود برای مردمی رنج کشیده. جراحان پلاستیک موسسه مرهم تیغ و لبخند را به مناطق محروم می برند و بعد از یک‌عمر، خنده واقعی را بر لبان پدران، مادران و کودکان ایران زمین ساری و جاری می کنند. آن ها آیینه تمام‌نمای معرفت و مهربانی هستند.

بیماری شکاف عمیق لب و کام و دیگر ناهنجاری های ژنتیک، زندگی عادی را از کودکان و نوجوانان می‌گیرد.  این بار کودکان و نوجوانان نیشابور، خطه خراسان  ایران زمین چشم براه دستان پر مهر و مهربانی بی دریغ  تیم جراحان خیرخواه موسسه ملی ندای سلامت مرهم هستند. آغوش پزشکان مرهم به روی تمام افراد دغدغه مند باز است و در راستای مسئولیت اجتماعی عزم آن را دارند که قدری از وقت و تخصص خود را برای نیازمندان اهدا کنند.

بیست و پنجمین سفر موسسه ملی مرهم به نیشابور نوید آفرینش زیبایی دیگر در خدمت به محرومان خواهد بود.

دردهای زیادی است که نیاز به مرهم به دارد...

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۵
۰۵:۵۸
۱۲:۳۷
۱۹:۱۶
۱۹:۳۴

آمار بازدیدکنندگان

۱۳
۹۶۸
۱۸۰۱
۱۰۳۸۳۵۲۲