تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

مرکز فرهنگی هنری شماره1 نیشابور با شعار «هر کودک نشانی خداست.. » به استقبال هفته ملی کودک رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی، اعضا و مربیان مرکز فرهنگی هنری شماره 1 نیشابور با پیش بینی و اجرای فعالیّت‌های فرهنگی و هنری به استقبال روز و هفته ملّی کودک رفتند.

معصومه احسانی پناه با اعلام این خبر گفت: هفته ملّی کودک فرصت مغتنمی است که مراکز کانون با اجرای فعالیّت‌های ویژه ، زمینه‌ی نشاط ، خلاقیّت و پروش فکر و اندیشه را برای کودکان فراهم کنند؛ در این راستا، همکاران فرهنگی‌، هنری ما در مرکز یک نیشابور همسو با دیگر مراکز کانون استان بر آن هستند تا برنامه‌های متنوعی را برگزار کنند .

مربی مسوول مرکز یک نیشابور با اشاره به شعار امسال «هر کودک ، نشانی خداست» ، افزود : هم‌زمانی هفته ملّی کودک با ایام محرم موجب شده تا فعالیّت‌های مرکز یک نیشابور با فضایی آکنده از معنویّت و خلاقیّت پیش‌بینی و اجرا شود.

وی با اشاره به همکاری و هم‌افزایی ارگان‌های مختلف با مراکز کانون در هفته ملّی کودک خاطر نشان کرد : فضاسازی مرکز، برپایی نمایشگاه از آثار فرهنگی ، هنری اعضا، بازدید دانش آموزانِ مدارس از کانون ، دعوت از پرسنل آتش‌نشانی ، بازدید از بیمارستان و عیادت از کودکان بیمار، حضور در مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست و دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم، از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده مرکز یک نیشابور در هفته ملّی کودک است.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

فهرست وقایع ماه محرم الحرام
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۰۰
۰۵:۲۶
۱۱:۲۵
۱۷:۲۴
۱۷:۴۲

آمار بازدیدکنندگان

۱۲
۳۵۰
۱۹۸۹
۹۵۶۰۹۷۳