تقویم اخبار

تیر 1398
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

لطفا به وضعیت بیمارستان ها و درمانگاه های روستاها رسیدگی کنید.

سلام وقتتون بخیر 

مسئولین محترم لطفا به وضعیت بیمارستان ها و درمانگاه های روستاها رسیدگی کنید.

درمانگاه چکنه مدتهاست در دست تعمیر است و ساختمان جدیدی که درمانگاه شده اصلا وضعیت خوبی ندارد. آدم ترجیح میده در این وضعیت دکتر نره!

میتونید حداقل سریعتر بنایی را تموم کنید.

در ضمن مدت 2 ماهه که دندانپزشک هم نداره.

دکترهایی که به این شهر میان واسه گذراندن طرحشونه و بی تجربه هستن

میشه توی هرماه یک دکتر با سابقه فرستاد تا به مشکلات مردم رسیدگی کنن.

مردم در صورت مراجعه اورژانسی به درمانگاه با التماس در را باز می کنن.... به خدا مردم گناه دارند پس شما آقایون مسئول، دقیقا مسئول چی هستید لطفا رسیدگی کنید. ممنون

شبانی

#1 عطف به: لطفا به وضعیت بیمارستان ها و درمانگاه های روستاها رسیدگی کنید.

avatar
نیشابوری - پنج شنبه 25 تیر 1394  

صبرکن عجله نکن مسئولین در حال رسیدگی به بخشنامه ها و دستورالعملها هستند تا هر چه بیشتر جیب پزشکان را از محل افزایش قیمتهاها و مالیات پرکنند انشاء الله این مسائل که بر طرف شدو مرکز زنتیک از پول خیرین ساخته شد بعد به فکر نیازهای اصلی مردم که کمبود تخت بیمارستان و درمانگاه می باشد خواهند افتاد البته اگر خدا قسمت کنه

#2 عطف به: لطفا به وضعیت بیمارستان ها و درمانگاه های روستاها رسیدگی کنید.

avatar
روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی نیشابور - پنج شنبه 25 تیر 1394  

باسلام و ارزوی قبولی طاعلات و عبادات درماه مبارک رمضان و با تشکر از همکاری های جنابعالی
ذیل جوابیه روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی نیشابور در خصوص مرکز بهداشتی درمانی چکنه جهت استحضار تقدیم می گردد.

بازگشت به مطلب ارسالی از سایت محترم خبری و اطلاع رسانی روزنه

سلام علیکم

به استحضار می رساند مرکز بهداشتی درمانی مذکور با 45 سال سابقه ساخت دارای نواقص ساختمانی و تاسیساتی بسیار زیادی از جمله نامناسب بودن مسیر رفت و آمد آمبولانس و مردم به علت شیب زیاد ، قدیمی بودن مرکز ، تعداد اتاق کار کم - با توجه به بحث شبانه روزی شدن مرکز فوق– بود .

لذا با توجه به درخواست های مکرر رسیده در خصوص رفع نواقص ساختمانی کف، دیوار، سقف و تامین محل زیست مناسب برای پزشک، پرستار، سرایدار ، این دانشکده در راستای طرح تحول سلامت و استاندارد سازی مراکز بهداشتی درمانی و تامین محل زیست پزشک نسبت به نوسازی کلی مرکز فوق الذکر توسط پیمانکار معرفی شده از سوی شورای محترم اسلامی شهر چکنه اقدام نموده و همزمان به منظور پیشگری از سردرگمی اهالی محترم بخش سرولایت در همان محوطه مرکز بطور موقت جهت ارائه خدمات به مردم آن منطقه محلی در نظر گرفته و از تمام فضاهای موجود و قابل استفاده برای ارائه خدمات استفاده شد، و دیگر نمی توانستیم اتاق کار دندانپزشک را در محل دیگری راه اندازی نماییم زیرا مستلزم نصب تاسیسات خاص مثل یونیت دندانپزشکی است که این امر نیازمند لوله کشی های آب سرد و گرم ، لوله هوا، برق کشی های خاص است .

تا کنون حدود مبلغ 1200000000 ریال ( یک میلیارد و دویست میلیون ریال ) جهت تعمیرات هزینه شده است و هنوز مبلغ 300000000( سیصد میلیون ریال ) دیگر پیش بینی می گردد هزینه شود و طی پیگیری انجام شده با پیمانکار با یاری خدا شاهد بهره برداری مرکز در نیمه اول مردادماه سال جاری خواهیم بود.

ضمن اینکه در چندین سال گذشته مرکز بهداشتی درمانی چکنه حتی یک روز یا یک شب بدون پزشک نبوده است. و تمام بیمارانی که در قالب سیستم ارجاع به مرکز بهداشتی درمانی مذکور مراجعه نموده اند پذیرش شده اند .

در پاسخ به این نکته که پزشکان شاغل در این مرکز بی تجربه هستند باید خاطر نشان کرد که این پزشکان یک دوره 7 ساله را در دانشگاهها با شرایط سخت طی میکنند تا مشغول طبابت شوند و نمی شود گفت بی تجربه هستند و این یک نوع ظلم در حق اهالی مردم همان منطقه است که پزشکان محترمی را که دور از خانواده و با عشق و علاقه و با کمترین امکانات در نقاط دوردست به اهالی مناطق محروم خدمت رسانی می کنند با این جملات و عبارات دلسردشان نمود.

ضمن اینکه چندین سال است مجوز استخدام جهت بکارگیری نیروی جدید صادر نشده است و تنها منبع تامین نیروی انسانی برای خیلی از مراکز همین نیروهای مشمول طرح و لایحه می باشد.

روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی نیشابور

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۴۵
۰۵:۳۰
۱۲:۴۱
۱۹:۵۰
۲۰:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۱۲
۱۰۸۶
۲۰۳۶
۱۰۳۱۹۰۱۲