تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

مسئولین نیشابور روزجهانی کودک را گرامی داشتند

مسئولین نیشابور  همزمان با روزجهانی کودک و هفته ملی کودک  در مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان نیشابورحضور یافته وبه کودکان ونوجوانان این روز را تبریک گفتند.

مسئول مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان نیشابور اظهارکرد:همزمان با روزجهانی کودک  وهفته ملی کودک مرکز شماره سهکانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان نیشابور با دعوت از  مسئولین شهرستان در کنار بازدید بچه ها از مرکز ، به تشریح فعالیتهای کانون می پردازد.

زهره اکبرآبادی گفت: هفته ملی کودک فرصت مغتنمی است تا مسئولین ضمن آشنایی با فعالیتهایی که کانون  در حوزه کودکان و نوجوانان انجام می دهد ، با بچه های شهر دیدار کنند و از خواسته های ایشان آگاهی پیدا کرده و تلاش کنند تا دنیایی دوست داشتنی برای کودکان فراهم آورند.

وی خاطرنشان کرد:به همین مناسبت و در ادامه ویژه برنامه های طراحی شده برای هفته ملی کودک، در نخستین روز از این هفته مهندس مهدی کوثری سرپرست شهرداری نیشابور، سرهنگ سیدعلی اکبر حسینی فرمانده سپاه ناحیه نیشابور و مهندس کاظم  صادقی  رییس کمیسیون مالی  وعضو شورای اسلامی شهر نیشابور ضمن حضور در مرکز از روند فعالیتهای کانون در جهت پرورش خلاقیت و استعداد کودکان و نوجوانان

،  آگاه شدند.

اکبرآبادی  یادآورشد:همچنین در این روز جلسه انجمن اولیا و مربیان دبستان شهید الیشه در مرکز تشکیل و والدین دانش آموزان این مدرسه  که همگی به عضویت کانون در آمده اند، ضمن نمایش فیلم همنشین یکی از تولیدات کانون با ارائه توضیحاتی با برنامه های کانون نیز آشنا شدند تا زمینه همکاری و ارتباط بیشتر والدین و بچه ها فراهم با کانون  آید.

مسئول مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان نیشابور تصریح کرد: امیدواریم کودکان نیشابوری با عضویت در مراکز سه گانه کانون این شهر و با بهره مندی از امکانات و برنامه های این مراکز به رشد و بالندگی و پرورش توان و استعدادهای خود در زمینه های مختلف همت بگمارندچراكه40 عنوان فعالیت در زمینه‌های کارگاه سفال، نقاشی، خوشنویسی، قصه‌گویی، شعرخوانی، کتابخوانی نمایش فیلم و... در اين مراكز انجام می‌گیردکه ویژ ه کودکان 7 تا 16 سال می باشد.

شايان ذكراست  نیشابور دارای سه مرکز ثابت کانون : مرکز شماره یک واقع در خیابان امام (ره)  داخل دبیرستان عترت ، مرکز شماره دو واقع در بلوار جانبازان بین جانبازان 3 و 5 و مرکز شماره سه واقع در خیابان ابراهیمی بوستان نسترن، یک مرکز پستی واقع در خیابان امام (ره)  داخل دبیرستان عترت که به ارسال کتاب برای دانش آموزان روستایی می پردازد و یک مرکز آموزش زبان(کانون زبان) در خیابان 15 خرداد می باشد.

سیدباقر میرعلمدار

خبرنگار رسانه های گروهی خراسان رضوی

 

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

فهرست وقایع ماه محرم الحرام
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۰۰
۰۵:۲۶
۱۱:۲۵
۱۷:۲۴
۱۷:۴۲

آمار بازدیدکنندگان

۷
۲۱۰
۱۹۸۹
۹۵۶۰۸۳۳