تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

معاونت استاندار و فرماندار نیشابور : غنای فعالیتهای کانون پرورش فکری قدمت دیرینه دارد

نقش موثر کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان  در پرورش استعداد و خلاقیت این قشر بی بدیل بوده است.

معاونت استاندار و فرماندار نیشابور همزمان با هفته ملی کودک در مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان  و نوجوانان این شهر اظهارکرد:ماموریت اصلی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فعالیت در حوزه‌های فکری، مهارتی، اخلاقی و پرورش انسان هایی شایسته برای جامعه است .

سعید شیبانی گفت: با بهره‌گیری از فرصت‌های ویژه مانند هفته‌ی ملی کود ک بایدنقش مؤثر کانون در رشد استعدادها و پرورش فکر کودکان و نوجوانان را به خانواده‌ها، مسئولان و افکار عمومی بشناسانیم .

وی خاطرنشان کرد: نقش موثر کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان  در پرورش استعداد و خلاقیت این قشر بی بدیل بوده است.

شیبانی در این دیدار به نقش به سزای معلمان و مربیان در پرورش و تربیت نسل آینده اشاره کرد و افزود: ایجاد نشاط در کودکان ونوجوانان از وظایف مهمی است که بر عهده شما گذاشته شده است تا به پرورش نسلی امیدوار و با نشاط مبادرت ورزید.

وی یادآورشد: قدمت و غنای فعالیتهای فرهنگی و هنری  کانون در کنار اعتمادی که خانواده ها به این نهاد پر سابقه و کار آمد و موثر در خلاقیت و موفقیت کودکان ونوجوانان دارند از اهمیت و ارزش ویژه ای در جامعه برخوردار است که این در سایه تلاش و تعهد مربیان دلسوز کانون بوجود آمده است.

معاونت استاندار و فرماندار نیشابورتصریح کرد: در دنیایی که امروز فضای مجازی کودکان و نوجوانان را به وادی‌های دیگر سوق می‌دهد کانون پرورش فکری با بهره‌گیری از مربیان متخصص و با تجربه خود در زمینه‌های فرهنگی، ادبی و هنری بچه‌ها را به مسیر درست زندگی هدایت می‌کند که این مهم شایسته قدردانی است.

سعید شیبانی معاونت استاندار و فرماندار نیشابور ضمن بازدید از بخش های مختلف مرکز سه نیشابور در جریان برنامه ها و فعالیتهای کانون قرار گرفت ودرگفتگوی صمیمانه با  کودکان ونوجوانان  در کنارایشان یک نمونه کاردستی ساخت.

سیدباقر میرعلمدار

خبرنگار رسانه های گروهی خراسان رضوی

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

فهرست وقایع ماه محرم الحرام
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۰۰
۰۵:۲۶
۱۱:۲۵
۱۷:۲۴
۱۷:۴۲

آمار بازدیدکنندگان

۷
۲۳۳
۱۹۸۹
۹۵۶۰۸۵۶