تقویم اخبار

مهر 1396
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

معاونت استاندار و فرماندار نیشابور : غنای فعالیتهای کانون پرورش فکری قدمت دیرینه دارد

نقش موثر کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان  در پرورش استعداد و خلاقیت این قشر بی بدیل بوده است.

معاونت استاندار و فرماندار نیشابور همزمان با هفته ملی کودک در مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان  و نوجوانان این شهر اظهارکرد:ماموریت اصلی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فعالیت در حوزه‌های فکری، مهارتی، اخلاقی و پرورش انسان هایی شایسته برای جامعه است .

سعید شیبانی گفت: با بهره‌گیری از فرصت‌های ویژه مانند هفته‌ی ملی کود ک بایدنقش مؤثر کانون در رشد استعدادها و پرورش فکر کودکان و نوجوانان را به خانواده‌ها، مسئولان و افکار عمومی بشناسانیم .

وی خاطرنشان کرد: نقش موثر کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان  در پرورش استعداد و خلاقیت این قشر بی بدیل بوده است.

شیبانی در این دیدار به نقش به سزای معلمان و مربیان در پرورش و تربیت نسل آینده اشاره کرد و افزود: ایجاد نشاط در کودکان ونوجوانان از وظایف مهمی است که بر عهده شما گذاشته شده است تا به پرورش نسلی امیدوار و با نشاط مبادرت ورزید.

وی یادآورشد: قدمت و غنای فعالیتهای فرهنگی و هنری  کانون در کنار اعتمادی که خانواده ها به این نهاد پر سابقه و کار آمد و موثر در خلاقیت و موفقیت کودکان ونوجوانان دارند از اهمیت و ارزش ویژه ای در جامعه برخوردار است که این در سایه تلاش و تعهد مربیان دلسوز کانون بوجود آمده است.

معاونت استاندار و فرماندار نیشابورتصریح کرد: در دنیایی که امروز فضای مجازی کودکان و نوجوانان را به وادی‌های دیگر سوق می‌دهد کانون پرورش فکری با بهره‌گیری از مربیان متخصص و با تجربه خود در زمینه‌های فرهنگی، ادبی و هنری بچه‌ها را به مسیر درست زندگی هدایت می‌کند که این مهم شایسته قدردانی است.

سعید شیبانی معاونت استاندار و فرماندار نیشابور ضمن بازدید از بخش های مختلف مرکز سه نیشابور در جریان برنامه ها و فعالیتهای کانون قرار گرفت ودرگفتگوی صمیمانه با  کودکان ونوجوانان  در کنارایشان یک نمونه کاردستی ساخت.

سیدباقر میرعلمدار

خبرنگار رسانه های گروهی خراسان رضوی

درج نظر

XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

فهرست وقایع ماه محرم الحرام

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
شهروند خبرنگار

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۰
۰۵:۴۵
۱۱:۱۹
۱۶:۵۳
۱۷:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۱۵
۱۳۵۷
۳۰۹۷
۸۶۳۱۵۲۹