تقویم اخبار

آذر 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

نامه ای سرگشاده در اعتراض به قرارداد نیروگاه سیکل ترکیبی نیشابور نیشابور

نامه سرگشاده با سلام و عرض ادب خدمت دست اندرکاران سایت و کانال وزین برق نیوز و با تشکر از زحمات شبانه روزی آن عزیزان

در خصوص واگذاری نیروگاه سیکل ترکیبی نیشابور و کازرون که در این هفته با اجحاف و بی عدالتی کارفرما ( شرکت سایناگستر پردیسان از شرکت های وابسته به وزارت دفاع ) آینده شغلی و زندگی ۲۰۰ خانوار از پرسنل شاغل در نیروگاه نیشابور مورد تعدی این کارفرما قرار گرفته و قرارداد دایم پرسنل در شرف تبدیل به قرارداد موقت و یکساله می باشد و با توجه به اعلام کارفرما و تهدید به کاهش پرسنل ، باعث ایجاد نگرانی در میان پرسنل و خانواده ایشان شده است که بعد از حداقل ۱۵ سال خدمت صادقانه به نظام و وزارت نیرو و تامین برق کشور ، جوانی خود را بدون هیچ چشمداشتی در این راه گذاشته و امروز که همه پرسنل وارد دهه چهارم زندگی خود شده اند و امکان شروع کاری از ابتدا را ندارند چنین مورد تهدید قرار گرفته اند .

مطالبی را چند ، در خصوص واگذاری خارج از روال قانونی این نیروگاه خدمت شما عرض نموده تا انشا ا... با پیگیری شما عزیزان جلوی حیف و میل بیت المال گرفته شود و نیروگاه به صاحبان اصلی خود که وزارت نیرو و توانیر میباشد برگردانیده شود .

در دوره ریاست جمهوری آقای دکتر محمود احمدی نژاد و در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی ؛ واگذاری های غیرقانونی فراوانی اتفاق افتاد ، که خارج از مجرای اصلی واگذاری ها یعنی بورس و فرابورس بود و در اصطلاح به صورت رد دیون ، صنایع فراوانی به شرکت های وابسته به دولت ( شبه دولتی ) واگذار شده و باعث بوجود آمدن شرکت های به اصطلاح خصولتی در اقتصاد ایران شد . 

بیشتر از همه این واگذاری ها در حوزه انرژی و در وزارت نیرو ، بصورت واگذاری نیروگاه ها ؛ که صنعت استراتژیک کشور می باشد به بخش شبه دولتی بوده که باعث ورشگستگی این وزارتخانه و افزایش بدهکاری آن شده است .

از نمونه های آن واگذاری نیروگاه کازرون و نیشابور به وزارت دفاع تحت نام شرکت سایناگسترپردیسان است . این شرکت که قبلا در اصفهان به صورت شرکتی غیر فعال بود در این زمان با تغییر مکان به تهران و تغییر اساسنامه یکی از عوامل ورشگستگی صنعت برق ، پتروشیمی و نفت می باشد .

از جنابعالی و دست اندرکاران سایت و کانال وزین برق نیوز خواستارم که با چاپ این مطلب در خصوص واگذاری های از این دست که باعث ایجاد شرکت های شبه دولتی ( خصولتی ) شده ، با اطلاع رسانی خود مردم را هر چه بیشتر آگاه نموده و زمینه بازگردان بیت المال را فراهم آورید .

ممنون از زحمات شبانه روزی شما

محمدجواد اکبری

#1 عطف به: نامه ای سرگشاده در اعتراض به قرارداد نیروگاه سیکل ترکیبی نیشابور نیشابور

avatar
علی - دوشنبه 22 آبان 1396  

باسلام
ما همکاران شما در نیروگاه نیشابور ضمن تایید فرمایشات حضرتعالی و نیز ابراز نگرانی از آینده کاری مان از مسولین محترم تقاضامندیم جهت رفع مشکلات پرسنل نیروگاه خیام تمامی سعی و تلاش خود را برای بازگرداندن این شرکت مبذول دارند

#2 عطف به: نامه ای سرگشاده در اعتراض به قرارداد نیروگاه سیکل ترکیبی نیشابور نیشابور

avatar
رحیمی فر - چهارشنبه 29 آذر 1396  

باسلام
ماهم همکاران شما در نیروگاه سنندج دقیقا همین مشکل شماهارو داریم و عین نیروگاه شما نیروگاه سیکل ترکیبی کردستان نیز به مپنا واگذار گردید و هم اکنون زمزمه های برای تغییر قراردادها به گوش میرسد هرچند مدیرعامل شرکت مدیریت نیز خود در چپاول نیروگاه دست دارد تا امروز روی همه چیز سرپوش گذاشته و مقاومت می کند تنها امید همه مضلومان سرزمین ایران حضرت امام خامنه ای می باشد امام کمکمان کن

#3 عطف به: نامه ای سرگشاده در اعتراض به قرارداد نیروگاه سیکل ترکیبی نیشابور نیشابور

avatar
علی - سه شنبه 12 دی 1396  

س و مدیرعامل ژن برترش که نه سواد داره نه تخصص و نه تجربه فقط کارش ناراضی کردن مردم از نظام و انقلاب است ....

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۰۸
۰۶:۴۰
۱۱:۳۱
۱۶:۲۲
۱۶:۴۱

آمار بازدیدکنندگان

۸
۱۹۹
۱۶۷۰
۹۷۵۲۲۵۷