تقویم اخبار

دی 1397
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

نشست تخصصی کتاب خوان ویژه روز کارگر در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور

بنا به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی نیشابور، همزمان با روز جهانی کار و کارگر،نشست تخصصی کتاب خوان ویژه این روز با حضور تعدادی از بانوان کارگر شرکت تولیدی سایوا گستر درکتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور برگزار شد.

تبریزی کتابدار کتابخانه عمومی دکتر شریعتی نیشابور با اعلام این خبر گفت:كارگران بازوان توانمند هر جامعه ای به سوی پیشرفت های علمی و صنعتی عستند و بدون شک تعالي و شكوفايي هرجامعه ای مدیون تلاش های خالصانه ایشان است و هر فعالیتی که در جهت ارتقای توانمندی های کارگران عزیزمان باشد شایشسته احترام و ارزش گذاری است.

وی ادامه داد: با هماهنگی های صورت گرفته با شرکت سایوا گستر و با حضورتعدادی از بانوان شاغل در این مجموعه تولیدی، با هدف معرفی کتاب های مناسب دراین موضوع و شناخت بیشتر ارزش کار و حضور فعالانه کارگران در جامعه، نشست کتاب خوان ویژه روز کارگر در بخش مرجع کتابخانه شریعتی برگزار شد.

تبریزی حضور بانوان در میدان تولیدی کشور را بسیار ارزشمند دانست و افزود: ارزش کار و کارگر در دین و فرهنگ ما برکسی پوشیده نیست و مفتخریم که بانوان جامعه ما نیز همپای با مردان درسخت ترین میدان های صنعتی و تولید کشور مشغول به کار و فعالیت هستند و امیدواریم به این قشر توجه بیشتری شود.

گفتنی است در این نشست کتاب های روابط صنعتی، روان شناسی کار و کارگر، کار مضاعف : ارزش کار و کوشش در اسلام و آینده خودرا خلق کنید توسط خانم ها فاطمه معدنی، معصومه کاظمی، زکیه گرمابی و اشرف سیدی معرفی شد.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۱۴
۰۶:۴۴
۱۱:۴۴
۱۶:۴۵
۱۷:۰۳

آمار بازدیدکنندگان

۱۶
۱۲۲۵
۱۷۶۸
۹۸۱۴۰۴۸