تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

نمایشگاه کتاب با موضوع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در مسجد جامع نیشابور

در اقدامی هماهنگ و با تلاش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، نمایشگاهی از منابع جشنواره کتابخوانی رضوی همراه با توزیع اقلام اطلاع رسانی جشنواره در حاشیه مراسم نماز جمعه شهرستان برگزار شد.

بنا به گزارش اداره کتابخانه های عمومی نیشابور، در اقدامی فرهنگی و به منظور ترویج فرهنگ رضوی  نمایشگاهی از منابع جشنواره کتابخوانی رضوی همراه با توزیع اقلام اطلاع رسانی جشنواره حاوی، پوستر، بنر، بروشور و کتاب های جشنواره در حاشیه برگزاری نماز جمعه در مسجد جامع تاریخی شهرستان نیشابور برپا شد.

 محمدرضا مقدم پاشا رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور با اعلام این خبر گفت:این طرح در ادامه برنامه های برگزاری نهمین جشنواره رضوی در شهرستان نیشابور و در جهت اطلاع رسانی برای مشارکت بیشتر مردم و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی به منظور حضور و شرکت در این جشنواره اجرا شده است.

 وی ادامه داد: دریافت پرسشنامه و پاسخنامه مسابقه، راهنمایی کوتاه و مفید به شهروندان علاقمند، در اختیار گذاشتن کتاب های مسابقه برای مخاطبان و ثبت نام آنلاین علاقمندان به شرکت در مسابقه همراه با راهنمایی و کمک کتابداران در غرفه اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور انجام شد.

  گفتنی است بازدید امام جمعه و مسئولان از نمایشگاه منابع جشنواره کتابخوانی رضوی و برگزاری مسابقه نقاشی از کتاب های جشنواره کتابخوانی رضوی از دیگر اقدامات انجام شده در این نمایشگاه بود.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۵
۰۵:۵۸
۱۲:۳۷
۱۹:۱۶
۱۹:۳۴

آمار بازدیدکنندگان

۱۱
۱۰۳۷
۱۸۰۱
۱۰۳۸۳۵۹۱