تقویم اخبار

شهریور 1398
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

نیشابور برگزیدۀ جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان کشورشد

مشاور مدیرکل و رئیس ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور از برگزیده شدن باشگاه ستارگان این شهرستان  در بخش  «تسهیل‌گران» سومین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان کشور  خبرداد.

مشاور مدیرکل و رئیس ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهارکرد:در سومین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی هزار و هفتصد و چهل و شش  شهر و روستا با پانزده هزار باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان و دویست هزار عضو در سراسر کشور رقابت کردند که این رقابت  در بخش‌های «باشگاه برگزیده»، «بهترین فیلم موبایلی»،«بهترین نامه به نویسنده» و «بهترین کتاب به انتخاب کودکان و نوجوان‌ها» برگزار گردید.

غلامحسین علی‌پور گفت:کمک به افزایش سرانه مطالعه میان کودکان و نوجوانان و همچنین تقویت فرهنگ گفت‌وگو و تقویت استدلال و مهارت در بحث و قدرت تحلیل و تفکر انتقادی در کودکان و نوجوانان و  آشنایی بچه‌ها با محیط‌های مرتبط با کتاب همچون کتابفروشی، کتابخانه و تبدیل فضاهای عمومی موجود به فضاهایی مناسب برای مطالعه فردی و گروهی همچنین گسترش فرهنگ همکاری و مشارکت در انجام یک کار گروهی از دیگر اهداف فعالیت‌های جام باشگاه‌های کتابخوانی است .

وی خاطرنشان کرد: همچنین پیشرفت تحصیلی از راه برنامه‌های سرگرم‌کننده میان کودکان و نوجوانان و کمک به تأسیس و تقویت کتابخانه‌های کوچک کلاسی، مهدکودکی، کانونی، آپارتمانی، محله‌ای، مسجدی و ارتباط بین اهل قلم و کودکان و نوجوانان و نیز کمک به گسترش تبلیغ و معرفی کتاب از دیگر اهداف این جشنواره است.

مشاورمدیرکل ورییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: مدرسه شهیدگلشنی با نام باشگاه ستارگان به سرپرستی زهرا نعیمی نژاد از شهرستان نیشابور توانست به عنوان نماینده خراسان رضوی در بخش «تسهیل‌گران» سومین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی  برگزیده شود.

سیدباقرمیرعلمدار

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

ارتباط زنده نامزدهای انتخاباتی با مردم

مناسبت ها

فهرست وقایع ماه محرم الحرام

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۵۴
۰۶:۲۰
۱۲:۲۸
۱۸:۳۵
۱۸:۵۲

آمار بازدیدکنندگان

۴
۱۴۱۸
۲۶۵۰
۱۰۴۵۸۰۱۵