تقویم اخبار

خرداد 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

نیشابور جزو سه شهر استان برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با جمعی از اعضای هیات نظارت شورای نگهبان استان دیدار کرد. 

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی سید جواد حسینی در این دیدار گفت: مشهد، نیشابور و سبزوار به عنوان سه شهری که این استان آمادگی برگزاری انتخابات الکترونیکی را در آن ها دارد به وزارت کشور پیشنهاد شده است.

وی با تاکید بر اینکه باید با کوچترین خطا در حوزه انتخابات برخورد کرد، افزود: نیروی نظارتی باید به خوبی انتخابات را رصد کرده و با کوچکترین خطا به صورت قاطع برخورد کند تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه باید رفتار همه مسئولان در عرصه انتخابات بر مبنای قانون باشد؛ خاطر نشان کرد: تفسیر از قانون نیز باید توسط مراجع ذی صلاح صورت بگیرد.

حسینی با اشاره به این که در انتخابات گذشته با کمترین میزان شکایت روبرو بودیم، اظهار کرد: سلامت در انتخابات با قانون مداری، قانون دانی و برداشت مشترک از قانون محقق می شود.

وی تاکید کرد: اعتماد مردم به مجریان و ناظران انتخابات، با سالم برگزار کردن انتخابات افزایش می یابد، که این مهم در گرو آموزش و اشراف کامل دست اندرکاران به قوانین است. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی به موضوع آموزش در خصوص برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی اشاره کرد و افزود: می بایست شرایط برای برگزاری انتخابات الکترونیکی فراهم گردد و در این زمینه باید آگاهی مردم در این زمینه ارتقا یابد.

حسینی با بیان این که 75 هزار نفر در امر برگزاری انتخابات سال آینده دخیل هستند، آموزش و توانمند سازی آنان را یک امر ضروری دانست.

 

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۳۹
۰۵:۲۳
۱۲:۳۱
۱۹:۴۰
۱۹:۵۹

آمار بازدیدکنندگان

۷
۱۲۴۵
۳۶۳۶
۹۱۸۰۲۲۴