تقویم اخبار

تیر 1398
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

هشدار به شهروندان درباره امکان حذف قطار جدید نیشابور ـ مشهد+ تصویر

سـه مـاه پـس از راه انـدازی قطار مجهز و تندروی  نیشـابور ـ مشـهد با حمایت و پیگیـری فرماندار ویژه نیشـابور اینک مقامـات رسـمی از احتمـال لغو یـا تغییر مبـداء این قطار سـخن می گویند. رئیس ایسـتگاه راه آهن نیشـابور با اعلام اینکـه روزانه 80 رام قطـار در نیشـابور توقـف دارنـد گفـت: 3 قطـار محلی  نیشـابور ـ مشـهد طـی سـالهای گذشـته در ایـن مسـیر  فعالیت خود را آغاز کردند که متاسـفانه بعلت پایین بودن  ضریب اشـغال مسـافر پس از دوره آزمایشـی حذف شـده  و یـا مبـداء آنها تغییـر کـرد و این تغییر مبداء مشـکلات  فراوانی را بوجـود آورد.

 هـادی نـوری در شـورای اداری اخیـر شهرسـتان همچنیـن تعداد میانگین مسافر قطار محلی نیشـابور ـ مشهد را در حال حاظر 15 نفر! اشـاره کرده و تاکید کرد: ایـن قطار جدید محلـی که از 14 مهرماه امسـال کار خود را آغاز کرده اسـت شـامل 2 واگن اتوبوسی دو طبقه مجهز با ظرفیت 216 نفر با سـرعت 140 کیلومتر  است که سـاعت حرکـت آن از نیشابور بـه 5:45 صبح تغییر یافته و از مشهد نیز ساعت 17 حرکت دارد. گفتنی است قطار مذکور تنها با مبلغ 3500 تومان و با بهترین امکانات سرویس دهی میکند و فاصله بین این دو شهر را تنها در مدت 1.2 ساعت طی میکند اما تبلیغات دولتی و مردمی بسیار کمی درباره آن صورت گرفته است و با خطر حذف از نیشـابور پس از پایان دوره آزمایشـی روبروسـت.

منبع : نشریه فرسیمرغ- انتشار:   http://binalud.blogsky.com


 تصاویری از قطار جدید سریع السیر  نیشابور-مشهد#1 عطف به: هشدار به شهروندان درباره امکان حذف قطار جدید نیشابور ـ مشهد+ تصویر

avatar
حمزه رضوی - آدینه 02 بهمن 1394  

واقعا حیف که قطار به این مجهزی استفاده نشه و به خاطر کمبود مسافر تعطیل بشه

#2 عطف به: هشدار به شهروندان درباره امکان حذف قطار جدید نیشابور ـ مشهد+ تصویر

avatar
صبا - یک شنبه 04 بهمن 1394  

در اینکه روزانه ترددهای بسیار ریاد بین مشهد و نیشابور، انجام می‌شود تردیدی نیست. این ظرفیت وجود دارد.
من فکر می کنم که باید ساعت حرکت قطار با ساعت واقعی مورد نیاز مسافران، هماهنگ شود. صرفا، حرکت یک قطار در مسیر، نمی‌تواند برای قضاوت کافی باشد بلکه باید هماهنگی بودن آن با ساعت های کاری مورد نیاز مسافران و همچنین سایر شرایط، مورد بررسی قرار گیرد.

#3 عطف به: هشدار به شهروندان درباره امکان حذف قطار جدید نیشابور ـ مشهد+ تصویر

avatar
عبدی - چهارشنبه 14 بهمن 1394  

به نظر من اگه ساعت حرکت قطار از نیشابور تغییر کنه بهتره و همچنین اطلاع رسانی برای استفاده از این قطار خیلی مهمه چون مسافران مشهد ونیشابور روزانه خیلی بیشتر از ظرفیت این قطار هستند

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۴۵
۰۵:۳۰
۱۲:۴۱
۱۹:۵۰
۲۰:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۵
۱۱۸۹
۲۰۳۶
۱۰۳۱۹۱۱۵