تقویم اخبار

اردیبهشت 1397
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

همایش رابطان مرکز شهید پژوهی آموزش و پرورش زبرخان، یادمان شهدای باغشن برگزار شد

همایش رابطان مرکز شهید پژوهی آموزش و پرورش زبرخان یادمان شهدای روستای باغشن در امامزاده یحیی این روستا با حضور بخشدار زبرخان، فرمانده ناحیه سپاه نیشابور،حوزه مقاومت بسیج ثامن الائمه،حوزه بسیج دانش آموزی امام حسین،معاونین آموزش وپرورش زبرخان و250شهید پژوه فرهنگی ودانش آموز، برگزارشد.

همایش رابطان مرکز شهید پژوهی آموزش و پرورش زبرخان

بخشدار زبرخان در این همایش گفت:دشمن سعی دارد از کوچکترین روزنه هایی که بتوان در اعتقادات قشرجوان رخنه کرد،سوء استفاده کرده و آنان را به سمت تاریکی ها هدایت کند واین گونه یادواره هاست که نقشه ی دشمن را نقش برآب می کند.

فرمانده سپاه نیشابور نیز با تأکید براهیمت برگزاری چنین همایش هایی افزود:این مراسم با عث می شود تا حداقل چند ساعتی از این دنیای مادی فاصله بگیریم ودر فضای روحانی شهادت وارد شویم.

سرهنگ حسینی اضافه کرد:شهدا از ماعزادار نمی خواهند بلکه رهرو می خواهند واگرمیخواهیم رهرو واقعی راه آنان باشیم باید ببینیم از ما چه می خواهند.آنها از ما اطاعت از ولایت،حفظ جمهوری اسلامی وسنگر علم ودانش ورسیدن به استقلال علمی را می خواهند.در حاشیه این همایش،مسئول مرکز شهید پژوهی زبرخان از برگزاری بیش از 50یادواره شهدادر مدارس این منطقه تاکنون خبر داد وگفت:در بحث شهید پژوهی نیز فرهنگیان و دانش آموزان منطقه زبرخان بیش از 50اثر به این مرکز ارائه داده اند.

علی ناطقی منش

کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش زبرخان

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
شهروند خبرنگار

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۱۵
۰۵:۴۹
۱۲:۳۲
۱۹:۱۶
۱۹:۳۵

آمار بازدیدکنندگان

۱۱
۲۶۸۶
۲۳۷۱
۹۱۱۶۳۴۹