تقویم اخبار

تیر 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

همایش و اردوی تشکیلات دانش آموزی پیشتازان و فرزانگان زبرخان در دهه کرامت برگزار شد

همزمان با دهه کرامت وبا حضور مسئولین سازمان دانش آموزی استان ومنطقه زبرخان وجمعی از مسئولین بخش، همایش واردوی تشکیلات دانش آموزی پیشتازان وفرزانگان مدارس در پارک همت آباد شهردرود برگزار و از آنان تجلیل شد.

رئیس سازمان دانش آموزی استان خراسان رضوی در این همایش با تشکر از مسئولین آموزش وپرورش وسازمان دانش آموزی زبرخان در برگزاری چنین برنامه ای واستفاده ی بهینه از ظرفیت تشکل های دانش آموزی در برنامه های آموزش وپرورش،سوالاتی را پیرامون اهداف سازمانی مطرح وبه دانش آموزانی که پاسخ درست دادند هدایایی تقدیم کرد.

مالک اشرفی،سازمان دانش آموزی را بازوی پرتوانی برای مسئولین آموزش وپرورش ومدیران مدارس دانست.بخشدار زبرخان نیز باحضور در این همایش در جمع دانش آموزان گفت:مدیریت آینده ی کشور در دستان شماست واینکه شما در آینده چه نقشی را ایفا می کنید بستگی به استفاده ی شما از فرصت های در اختیارتان در این برهه از زمان است.

علی شریفان افزود:علاقمندی دانش آموزان متفاوت است. برخی به مسائل علمی علاقه بیشتری دارند وبرخی به مسائل پرورشی وافراد موفق کسانی هستند که یک بعدی نیستند و به هر دو مقوله علاقمندند.

در بخش دیگری از این اردو،رئیس اداره آموزش وپرورش زبرخان نیز دهه کرامت را به دانش آموزان تبریک گفت وادب وخوش خلقی،یاری و مهربانی، راستی و درستی و دوستی با طبیعت را به عنوان اصول مهم تشکیلات پیشتازان و فرزانگان معرفی کرد.

تاراش خاطرنشان کرد:تشکل های دانش آموزی می بایست در تمام امور در مدارس پیشتاز والگوی سایر دانش آموزان باشند.در خور ذکر است دراین همایش برنامه هایی به مناسبت دهه کرامت وولادت امام رضا(ع) اجرا شد واز مربیان واعضای تشکیلات پیشتازان وفرزانگان مدارس با تقدیم هدایایی تجلیل شد.

 علی ناطقی منش

کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش زبرخان

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۴۵
۰۵:۳۰
۱۲:۴۱
۱۹:۵۰
۲۰:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۷
۱۴۵۰
۳۳۸۷
۹۳۹۵۳۲۹