تقویم اخبار

اسفند 1397
ی د س چ پ آ ش
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 1 2

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

همزمان با روز ملی قلم: آغاز به کار انجمن ادبی مهتاب در نیشابور

همزمان با 14 تیر روز ملی قلم انجمن ادبی مهتاب نیشابور در مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهر آغاز به کار کرد.

مسئول مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیشابور اظهارکرد: انجمن های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان امکانی برای بروز و ظهور استعداد و توانمندی اعضاء نوجوان در زمینه ادبی است تا در آن به خلق آثار ادبی و شعر و داستان مبادرت ورزند.

زهره اکبرآبادی گفت: این انجمن ها در شهر های مختلف با برگزاری کارگاههای ادبی و دعوت از شاعران و نویسندگان فضایی برای رویارویی اندیشه ها و نقد و نظر پیرامون آثار اعضا را فراهم می آورد .

مسئول انجمن ادبی مهتاب نیشابور خاطرنشان کرد: نخستین جلسه این انجمن در روز ملی قلم در مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز به کار کرد که با حضور فاطمه سوقندی و بهنام کیانی شاعران جوان نیشابوری و از اعضاء قدیمی کانون همراه بود .

وی یادآورشد:در این نشست همچنین دو کتاب گلوبند سروده فاطمه سوقندی و نام من فراموشی است سروده بهنام کیانی از انتشارات مایا به اعضاء معرفی شد.

مسئول مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیشابور تصریح کرد: در این نشست ابتدا اعضاء به خوانش آثار خود پرداختند و سپس در کارگاهی با موضوع تشخیص( آدم نمایی) شرکت کردند.

سیدباقر میرعلمدار

خبرنگار رسانه های گروهی خراسان رضوی

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۹
۰۶:۱۵
۱۱:۴۸
۱۷:۲۲
۱۷:۳۹

آمار بازدیدکنندگان

۱۳
۲۰۲۹
۱۶۷۵
۹۸۸۳۰۳۸