تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

وضعیت نابسامان طرح هادی روستای تحت منظر

با سلام

به اطلاع می رساند ما اهالی روستای تحت منطر که سالها زمین و املاک مان در محدوده طرح هادی بوده و نسبت به احیاء زمین ها اقدام کرده ایم و با درخت کاری ، محصور کردن زمین برای حفاظت از اشجار و اموال و سرپناهی برای زمان کار و استراحت درست کرده ایم اسلامی است که اخیرا متولیان امر طرح را جابجا نموده و چند سال است که بلاتکلیف هستیم ایا ما که در زمان وجود ملک در طرح اقدام به احیاء املاک خصوصی خود نموده ایم به دلیل این وضعیت باید در معرض اعمال قانون از سوی مراجع دولتی قرار بگیریم ، چه کسی متولی حل این مشکل است خدا می داند.

تازه

#1 عطف به: وضعیت نابسامان طرح هادی روستای تحت منظر

avatar
موسی احیایی - پنج شنبه 18 بهمن 1397  

سلام خدا خیر بده بانیشو هر کس متولی حل این مشکله به داد ما برسه و وضعیت طرحو معلوم کنه این نمیشه هر کس برا سودش بیاد و طرح رو عوض کنه و ما بمونیم با بناید مسکن و دادگاه ها و هزار بدبختی دیگه.

#2 عطف به: وضعیت نابسامان طرح هادی روستای تحت منظر

avatar
علی همت آبادی - یک شنبه 21 بهمن 1397  

سلام به سایت روزنه
مشکل اصلی ما تو روستای تحت منظر اینه که بعضی جاها باید سازمان ها دخالت کنند و تکلیف رو مشخص کنن تو این مورد هم بنیاد مسکن و جهاد و ... فقط فشار میارن به مردم روستا و به جای حل مشکل دنبال مسائل و .... خودشونن اگه تکلیف حریم روستا معلوم بشه همه مشکلات حل میشه درستم نیست یک جاهایی که قبلا تو حریم بوده یک عده ای بیانو به میل خودشون هر کار دوست دارن بکنن و بیرون ببرن و اضافه کنن و برای مردم دردسر درست کنن

#3 عطف به: وضعیت نابسامان طرح هادی روستای تحت منظر

avatar
زهرا تازه - سه شنبه 23 بهمن 1397  

سلام بهترین راه برای حل مشکل طرح هادی نقشه برداری و توسعه حریم روستا با نظارت بنیاد مسکن است.تا الان دو بار طرح هادی روستای تحت منظر دستکاری شده و در طرح قدیم قسمت های موجود در طرح برای سودجویی حذف شد و در طرح جدید آن قسمت های حذف شده مجد اضافه شد و طرح گسترش داده شد.فقط مشکل اینه که بنیاد مسکن بخا طر همین مسئله نامه به روستا یی ها نمی دهد که مراجع تصمیم گیری باید صبر کنند تا این موضوع رفع رجوع شود.

#4 عطف به: وضعیت نابسامان طرح هادی روستای تحت منظر

avatar
عصمت امینی - چهارشنبه 24 بهمن 1397  

با عرض ادب در رابطه با این مشکل جدی روستای عزیزم به نظر من مشکل در ساختار دهیاری روستا است چرا که خیلی از روستاها این مشکل رو حل کردن مردم باید افراد با صلاحیت رو انتخاب کنن اما بنیاد مسکن هم نقش خودش رو درست انجام بده مشکل حل میشه یک عده ای بنده خدا هم که باعث رونق و بهبود کسب و کار روستا شدن هم جهاد بهشون پیله کرده که این هم عادلانه نیست باید با این بنده خدا ها هم مدارا کرد تا وضعیت طرح و گسترش او مشخص بشه ان شا اله

#5 عطف به: وضعیت نابسامان طرح هادی روستای تحت منظر

avatar
محمد - چهارشنبه 24 بهمن 1397  

هر کسی حق داره تو زمینش هرکار دلش خواست انجام بده. یکی دوست داره خونه بسازه. یکی دوست داره درخت بکاره. ایران تنها کشور دنیاست که آدم حتی اختیار زمین خودش رو هم نداره.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۱
۰۵:۵۵
۱۲:۳۸
۱۹:۲۱
۱۹:۴۰

آمار بازدیدکنندگان

۹
۱۴۴۳
۱۶۸۰
۱۰۳۷۷۲۰۲