تقویم اخبار

اسفند 1397
ی د س چ پ آ ش
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 1 2

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

پرنده های آزادی در کتابخانه زنده یاد علی آبادی نیشابور به پرواز درآمدند.

بنا به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نیشابور، به مناسبت ایام الله دهه فجر سال 1396 و سی ونهمین بهار انقلاب، کتابخانه عمومی زنده یاد علی آبادی نیشابور با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی این ایام را گرامی داشت.

نوروزی مسوول کتابخانه عمومی علی آبادی نیشابور با اعلام این خبر گفت: روزهای فرخنده دهه فجر، فرصت مناسبی و با ارزشی برای معرفی ارزش های انقلاب اسلامی و شخصیت های بزرگ انقلاب، در قالب  برنامه های فرهنگی و کتابخوانی به مراجعان و اعضای کتابخانه های عمومی به ویژه کودکان و نوجوانان می باشد که به همین منظور ویژه برنامه های متنوعی در کتابخانه ما و با همکاری اعضا برگزار شده است.

وی ادامه داد:یکی از رسالت های کتابخانه های عمومی آگاهی بخشی به عموم جامعه است لذا باید عظمت انقلاب اسلامی ایران برای نسل جوان و نوجوان جامعه که دوران انقلاب و فراز و نشیب های انقلاب را ندیده اند بازگو شود، به همین منظور نشست های کتاب خوان مدرسه ای و کتابخانه ای با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان عضو کتابخانه با روزها و تاریخ انقلاب اسلامی توسط کتابداران برگزار شده است.

نوروزی در ادامه اضافه کرد:کلاس کاردستی و نقاشی برای کودکان و نوجوانان عضوکتابخانه برگزار شد و اعضای خوش فکر کتابخانه با ساخت کاردستی های متنوع از جمله پرنده آزادی یاد و خاطره این ایام را گرامی داشتند.

گفتنی است کتابخانه زنده یاد علی آبادی سال 1394 در خیابان استقلال- پارک استقلال به بهره برداری رسده است و اهالی فرهنگ دوست این منتطقه کم برخوردار، استقبال خوبی از کتابخانه و برنامه های فرهنگی آن داشته اند.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۸
۰۶:۱۳
۱۱:۴۸
۱۷:۲۳
۱۷:۴۰

آمار بازدیدکنندگان

۱۳
۱۸۰۴
۲۴۷۸
۹۸۸۵۲۹۱