تقویم اخبار

شهریور 1398
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

پروژه پارک سلامت سالمندی نیشابور، پروژه ایی بی همتا در کشور

رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیشابور در جلسه شورای اسلامی شهر نیشابور گفت: پارک سلامت سالمندی پروژه بی همتایی در کشور است که برای اوّلین بار در نیشابور احداث می شود.

دکتر محسن عظیمی نژاد با اشاره به این موضوع که جمعیت نیشابور رو به سالمندی است بیان کرد: در هرم سنی نیشابور  ۱۲ درصد از شهروندان سن شصت سال به بالا  دارند و این آمار نشان دهنده اینست که جمعیت نیشابور رو به سالمندی است و جمعیتسالمند نیازمند خدمات خاص و ویژه هستند.

به گفته دکتر عظیمی نژاد پارک سلامت سالمندی بستر مناسبی را برای تفکّر آکادمیک، اجرای پروژه های علمی و جذب توریست فراهم خواهد کرد و اعتبار خوبی را برای نیشابور به ارمغان می آورد.

وی هم چنین با تاکید بر ضرورت همکاری های بین بخشی جهت احداث این پروژه عنوان کرد: با اتحاد نهادهای سیاسی و اداری شهرستان می توان عقب ماندگی های گذشته را جبران کرد و بیش از پیش در مسیر توسعه گام برداشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی در پایان با تشّکر ویژه از مهندس زرندی که نقش ارزنده ایی در مشارکت خیّر نیک اندیش دکتر سعیدی جهت اهدای  زمین پارک سلامت سالمندی داشتند و دیگر اعضای شورای شهر گفت: بدون شک توسعه فضاهای عمرانی مرهون حمایت های شورای اسلامی و همکاری خوب یکایک شما عزیزان بوده است و امیدوار هستیم با مشارکت بین بخشی در راه اندازی پارک سلامت سالمندی در کشور بدرخشیم.

ماکت پروژه  پارک سلامت سالمندی روز پنجشنبه یازدهم بهمن ماه با حضور دکتر  ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رونمایی خواهد شد.

#1 عطف به: پروژه پارک سلامت سالمندی نیشابور، پروژه ایی بی همتا در کشور

avatar
نوروزیان - سه شنبه 16 بهمن 1397  

سلام بارش برف در نیشابور وفیروزه وسرولایت وزبرخان ومیان جلگه خوشبختانه به لطف خدا زمستان امسال 97 بارش های برف وباران خوبی نیشابور وتوابع سه‌گانه ر وفیروزه نسبت به بقیه شهرستان های استان مانند مشهد و سبزوار کاشمر وتربت جام وتربت حیدریه و... داشته اشت و در رفع خشکسالی و تامین منابع آب زیر زمینی وبهره مندی کشاورزان روستاییان نیشابوری وفیروزه ای موثر می باشد.و در احیا دشت نیشابور تاثیر عمیقی دارد.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

ارتباط زنده نامزدهای انتخاباتی با مردم

مناسبت ها

فهرست وقایع ماه محرم الحرام

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۵۴
۰۶:۲۰
۱۲:۲۸
۱۸:۳۵
۱۸:۵۲

آمار بازدیدکنندگان

۱۰
۱۳۹۰
۲۶۵۰
۱۰۴۵۷۹۸۷