تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

پرچم آمریکا و رژیم اسرائیل در جمع نمازگزاران نیشابوری به آتش کشید شد+عکس

امام جمعه نیشابور:
باید در دشمنی با آمریکا متحد بود
امام جمعه نیشابور گفت: ایستادن پای برجامی که پاره و آب دهان بر روی آن انداخته شده است خیر و برکتی ندارد و باید در دشمنی با آمریکا باید متحد بود.
 حجت‌الاسلام سیدقاسم یعقوبی امشب در تجمع ضد استکباری مردم نیشابور در مسجد جامع این شهر اظهار داشت: ‌آمریکا به دنبال این است که استقلال نداشته باشیم ولی ‌اولویت کشور‌ استقلال است.

وی خاطرنشان کرد: برای اینکه کشورها و برخی داخلی‌ها نگویند که ایران به زیر یک معاهده بین‌المللی زد تا الان پای این تعهد ایستاده‌ایم.

امام جمعه نیشابور تاکید کرد: مطمئنیم که اروپاییان به این سادگی از دشمنی با ایران دست بردار نیستند و اگر ‌راست می‌گویند باید هزینه بدهند و در برابر تحریم.های آمریکا بایستند.

یعقوبی گفت: آیا اروپاییان حاضر به پرداخت هزینه‌های ایستادن در برابر آمریکا هستند؟ تجربه ما نشان می‌دهد که چنین ایستادگی را اروپاییان در برابر آمریکایی‌ها نخواهند داشت.

وی گفت: دولت برای نگهداشتی اروپایی‌ها خواهش نکند و انتظار داریم با باقی امضاکنندگان برجام با قدرت و جرئت صحبت کنند و با طلب کاری از آن‌ها بخواهد که چرا آمریکا سر قول خود نایستاده؟

امام جمعه نیشابور بیان داشت: دولت باید از اروپا مطالبه‌گری کند و تعهد محکمی بگیرد، امیر المومنین(ع) گفت که با دشمن با نگاه متهمانه مذاکره کن چون دشمن ممکن است بخواهد غافل کند.

یعقوبی تاکید کرد: دشمن می‌خواهد همه موشک‌های ایران را کنترل کند ولی قطعا این اجازه را نمی‌دهیم.

وی خاطر‌نشان کرد: در برجام از سفارشات امیرالمومنین (ع) فاصله گرفتیم، نباید زحمات وزارت خارجه را نادیده گرفت ولی آیا ۲۷ شرط رهبری برای مذاکرات اجرایی شد؟

امام جمعه نیشابور اظهار داشت: شعارها و حرف‌های اختلاف‌انگیز در مورد برجام را باید کنار بگذاریم، در دشمنی با آمریکا باید متحد بود.

وی تصریح کرد: الان وقتی است که همه در برابر دشمنی آمریکا ملت متحد باشیم و نگذاریم خواسته آن‌ها که ذلت ایران است اتفاق بی‌افتد.

یعقوبی گفت: دولت باید سریع‌تر تکلیف ایران را با اروپایی‌ها روشن کند، ایستادن پای برجامی که پاره و آب دهان بر روی آن انداخته شده است خیر و برکتی ندارد.

امام جمعه نیشابور بیان داشت: نه بودن و نه ایستادن ترامپ برای ایران اثری نداشته و ندارد، همه دنیا خواهند دید که ملت ایران پابرجا و حرف‌های ترامپ مانند خودش از بین رفتنی است.
در ‌پایان این مراسم پرچم آمریکا و رژیم اسرائیل در جمع نمازگزاران به آتش کشید شد.

پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۱
۰۵:۴۷
۱۱:۱۹
۱۶:۵۰
۱۷:۰۸

آمار بازدیدکنندگان

۲۲
۸۷۵
۲۳۵۹
۹۶۱۶۰۲۳