تقویم اخبار

تیر 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

پیام تبریک رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور به مناسبت روز خبرنگار

باسمه تعالی

هفدهم مرداد ماه مصادف است با سالروز شهادت شهید عرصه قلم و خبر، شهید محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران که در کنسولگری کشورمان در افغانستان به دست گروه تروریستی طالبان به فیض عظیم شهادت نائل آمد. این روز که به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری شده، فرصت خوبی است تا از زحمات طاقت فرسای خبرنگاران کشور عزیزمان، که همواره در شرایطی سخت به رسالت اطلاع رسانی از نقاط قوت و ضعف مسائل کشور مشغول هستند، تشکر نموده و این روز مهم را به محضر این فرهیختگان عرصه خبر تبریک عرض نماییم. 

خبر رسانی دقیق، سریع و صریح اتفاقات مثبت و منفی، با حفظ مصلحت مردم و نظام اسلامی، می تواند نقشی اساسی در راستای آگاهی مردم از شرایط کشور داشته باشد و باعث درک همگانی از مشکلات موجود، همراهی و همدلی آحاد مردم، و بالا رفتن سطح اعتماد عمومی به رسانه در کشورمان گردد. بی شک تحقّق این مهم، افکار عمومی را از مراجعه به بنگاه های دروغ پراکنی جبهه استکبار، که دشمنی آنان با پرچم همیشه در اهتزاز جمهوری اسلامی ثابت شده است، بی نیاز خواهد کرد.

یکی از عرصه های مهمی که خبرنگاران عزیز، سخت کوش، دلسوز و انقلابی کشورمان لازم است بیش از گذشته به آن توجّه نشان دهند، عرصه فرهنگی و اتفاقات مثبت و اثر گذار آن در زندگی عموم مردم است که غالبا توسط نهاد های فرهنگی پیگیری و عملیاتی می شود. 

در برهه ای که بازار سیاه نمایی علیه مباحث فرهنگی سکه است، هستند نهادها و عناصری که مجاهدانه و مظلومانه، در مقابل سیل هجمه های ناجوانمردانه دشمنان اسلام و ایران عزیز سینه سپر کرده و در گمنامی تمام از ساحت فرهنگ دینی دفاع می کنند. قطعا اطلاع رسانی دقیق این حرکت ها امید مردم به آینده را افزایش خواهد داد. 

«اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور» ضمن عرض تبریک به همه خبرنگاران، بویژه خبرنگاران زحمت کش این دیار ولایت مدار، عالم پرور و فرهنگ دوست، موفقیت این عزیزان را از درگاه احدیّت مسئلت نموده، و آمادگی خود را برای تعامل و همکاری با اصحاب رسانه اعلام می دارد.

علیرضا جوانشیری

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۴۵
۰۵:۳۰
۱۲:۴۱
۱۹:۵۰
۲۰:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۶
۱۴۶۵
۳۳۸۷
۹۳۹۵۳۴۴