تقویم اخبار

خرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه توسعه اورژانس، اتاق عمل و بخش های بستری بیمارستان حکیم

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: دانشکده علوم پزشکی عزمی جدی برای به اتمام رساندن پروژه های عمرانی و ارتقای زیرساخت های  عمرانی بهداشت و درمان شهرستان دارد.

رضا مبارکی در بازدید رئیس دانشکده علوم پزشکی و خیّر محترم سلامت روز یکشنبه ۱۴ مرداد ۹۷، از پروژه های عمرانی مراکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم و ۲۲ بهمن، گفت: پروژه استاندارد سازی و افزایش ۱۴ تخت دراورژانس، احداث دو اتاق عمل جدید و افزایش ۳۰ تخت بستری، یک اتاق عمل زایمان، 5 تخت مراقبت های ویژه(ICU ) در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم با زیربنای  ۳۵۰۰ متر مربع در سه طبقه، اکنون بیش از  ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. فرایند بازسازی آزمایشگاه مرکز درمانی حکیم نیز با ۳۵۰متر مربع زیربنا آغاز شده است.

وی با تاکید بر عزم جدی رئیس، معاونین و تمامی کارکنان دانشکده برای به اتمام رساندن این پروژه عمرانی، بیان کرد: با اتمام این پروژه در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم خدمت رسانی به بیماران بهبود چشمگیری پیدا می کند. با راه اندازی بخش مراقبت های ویژه در این مرکز اعزام بیماران نیازمند بخش مراقبت های ویژه(ICU ) به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی ۲۲ بهمن و مراجعه به شهر مشهد محدود می شود.

او ادامه داد: این پروژه علاوه بر بهسازی اورژانس و توسعه ۱۴ تخت جدید، شامل یک اتاق عمل زایمان طبیعی، ۳۰ تخت بستری جراحی، ۲ اتاق عمل جراحی و ۵ تخت مراقبت های ویژه( ICU) می باشد که با توکل به خداوند متعال تا سه ماه آینده عملیات ساختمانی آن به اتمام خواهد رسید.

شفیعی، خیّر نیک اندیش سلامتِ بخش آنژیوگرافی ضمن ابراز رضایت از مدیریت و صرفه جویی در هزینه ها تصریح کرد: پروژه های عمرانی دانشکده با سرعت خوبی در حال پیشرفت است و تلاش بی وقفه و شبانه روزی  رئیس دانشکده، معاون توسعه مدیریت و سایر کارکنان علوم پزشکی در این امر قابل تقدیر است.

#1 عطف به: پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه توسعه اورژانس، اتاق عمل و بخش های بستری بیمارستان حکیم

avatar
کامیار - دوشنبه 15 مرداد 1397  

تشکر وقدردانی ویژه از تمامی عزیزانی که در جهت رفاه همشهریان تلاش میکنن ...

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۳۷
۰۵:۲۲
۱۲:۳۱
۱۹:۴۱
۲۰:۰۱

آمار بازدیدکنندگان

۷
۴۱۴
۱۵۲۷
۱۰۱۱۴۸۰۷