تقویم اخبار

تیر 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

چنارانی: نقش پژوهشی دانشگاه نیشابور در کاوش علمی باستان‌شناسی مناطق تاریخی تقویت شود.

نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با استقبال از ورود بخش خصوصی به توسعه گردشگری، گفت: بهترین امکان فعلی تقویت نقش پژوهشی دانشگاه نیشابور درکاوش علمی باستان‌شناسی مناطق تاریخی نیشابور است.

هاجر چنارانی در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون اصل نود مجلس از فعالیت‌های سایت موزه شادیاخ نیشابور  اظهار داشت: سه سال پیش شخصی دلسوز به نام آقای فرنام به کمیسیون مذکور در خصوص تخریب مناطق طبیعی گردشگری نیشابور به ویژه منطقه هدف گردشگری بوژان شکایت می‌کند که پیگیری‌ها نتیجه می‌دهد و نمایندگان فردوس، تبریز و اصفهان که عضو کمیسیون اصل 90 هستند در محل مورد نظر حضور یافتند.

🔻وی افزود: تخریب، بسیار عمیق بود و عمق فاجعه درک شده و در عین حال از اماکن گردشگری خیام، عطار، آرامگاه مشاهیر و موزه صحرایی شادیاخ بازدید انجام شد و برای حل مشکل تخریب‌ها، تقویت بودجه پایگاه منطقه تاریخی و در مجموع توسعه گردشگری نیشابور مقرر شد در بازگشت به تهران، نامه مشترکی تهیه و به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ارسال تا مسائل ترتیب اثر داده شود.

عضو کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس ازحضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در آینده‌ای نزدیک به نیشابور خبر داد و خاطرنشان کرد: به حتم دستاوردهای این سفر برای نیشابور و تقویت بودجه پروژه‌های ملی تاثیرگذار خواهد بود.

چنارانی با استقبال از ورود بخش خصوصی به توسعه گردشگری، اضافه کرد: بهترین امکان فعلی تقویت نقش پژوهشی دانشگاه نیشابور در کاوش علمی باستان‌شناسی مناطق تاریخی نیشابور است.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۴۵
۰۵:۳۰
۱۲:۴۱
۱۹:۵۰
۲۰:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۱۳
۳۲۹۵
۳۳۸۷
۹۳۹۷۱۷۴