تقویم اخبار

تیر 1398
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

چهارراه ارگ نیشابور به سمت ارگ جنوبی یکطرفه شد! جریمه نشید

متاسفانه از تاریخ 14 آذرماه شاهد حرکتی غیرکارشناسانه هستیم از راهنمایی رانندگی شهرمون. در اقدامی ناگهانی، خیابان ارگ جنوبی از سمت خیابان امام خمینی تا تقاطع عدالت یکطرفه شد.

با این طرح:

  • عملا" خیابان وسیع ارگ جنوبی خلوت شد که هیچ سودی ندارد
  • بار ترافیکی به سمت خیابان کم عرض عدالت غربی (از ارگ تا خیابان فردوسی جنوبی) کشیده شد. عرض پیاده این خیابان کمتر از دو متر است
  • بار ترافیکی افتاد توی خیابان فردوسی جنوبی به سمت چهارراه امام که شاهد قفل شدن، خیابان فردوسی جنوبی از تقاطع عدالت تا چهارراه هستیم

تصور بفرمایید، تمام خودروهایی که از خیابان امام خمینی وارد ارگ جنوبی شده اند و خودروهایی که از سمت عدالت شرقی به تقاطع عدالت با ارگ رسیده اند و خودروهایی که از سمت فردوسی جنوبی به ارگ می آیند، برای رفتن به سمت شمال شهر، باید یا از میدان خیام و یا از فردوسی جنوبی (چهارراه امام)تردد نمایند! که تقریبا 99% به سمت چهارراه امام تغییر مسیر می دهند! 

حال داستان این طرح چیه! خدامیدونه!!

ضمنا" یک خرده بالاتر از تقاطع عدالت وارگ، مامور می ذارن، بندگان خدا که بر حسب عادت به سمت بالا حرکت می کنند، به جرم بی توجهی به علائم رانندگی جریمه می شن! 

#1 عطف به: چهارراه ارگ نیشابور به سمت ارگ جنوبی یکطرفه شد! جریمه نشید

avatar
نیشابوری - یک شنبه 21 آذر 1395  

با سلام نظر همشهری گرامی که نوشتن 99 درصد!!! به سمت چهارراه تغییر مسیر میدهند جالبه؟ چجور به این نتیجه رسیدن ؟ خوروهایی میخوان برن شهرک از طریق خ عدالت میتونن برن میدان خیام و بعد برن خ مدرس فرح بخش شرقی میدان ازادی تا اخر لزومی نداره برن چهارراه به نظر من یک طرفه کردن اول خیابان ارگ جنوبی درست بود و راه دیگه ای هم نداشت چون ترافیک اول ارگ جنوبی مخصوصا درساعات اولیه شب فوق العاده زیاد بود ثانیا خودروهایی که از سمت ارگ جنوبی به سمت خیابان امام میرفتن مخصوصا خودرهایی میخواستن به ارگ شمالی برن ترافیک داخل خیابان امام ایجاد میکردن......... اما شکی نیست خیابانهای مرکزی شهر گنجایش خودروهای شهر رو نداره و پارکینک بسیار کمه که مسولان امر باید فکر اساسی بکنن

#1.1 عطف به: عطف به: چهارراه ارگ نیشابور به سمت ارگ جنوبی یکطرفه شد! جریمه نشید

avatar
صادق - دوشنبه 22 آذر 1395  

سلام به نیشابوری
اصولا راحت طلبی ایجاب می کنه که مردم راهشون رو دور نکنن. این موارد رو از نزدیک دیدم و با مامور راهنمایی رانندگی هم صحبت کردم.
ممکنه در دراز مدت مردم متوجه شلوغی و ترافیک عدالت غربی به سمت چهارراه بشن و به ناچار به سمت عدالت شرقی گرایش پیدا کنن.
اما نکته مهم عدم توانایی راهنمایی رانندگی و سدمعبر در کنترل بی نظمی ارگ جنوبی بود که با این کار، صورت مساله رو پاک کردن.

#2 عطف به: چهارراه ارگ نیشابور به سمت ارگ جنوبی یکطرفه شد! جریمه نشید

avatar
دلسوز - دوشنبه 22 آذر 1395  

دوستان توجه داشته باشند که اجرای این طرح به صورت پایلوت مقدمه ای برای یک طرفه کردن قبلا مصوب شده میدان امام تا تقاطع ارگ وحتی خیابانهای پرترددنظیر 15خرداد و17شهریور است.لطفا همکاری کنید تا تمامی مسیرها یک طرفه شوند.

#3 عطف به: چهارراه ارگ نیشابور به سمت ارگ جنوبی یکطرفه شد! جریمه نشید

avatar
صادق - دوشنبه 22 آذر 1395  

دوست دلسوز، از دور دستی بر آتش گرفته ای
شما دلسوز خودتون هستید یا کسانی که تا اجرای این طرح به سبکی که شما فرمودید، به مشقت می افتن
بجای جمع آوری سد معبرهای ارگ جنوبی که خدامیدونه چرا میدان باغات جمع شد ولی این خیابون جمع نشد و بجای کنترل ترافیک ماشین های این خیابان و گذاشتن چراغ راهنمایی رانندگی، لقمه رو پیچوندن و گذاشتن توی دهان
اگه مسیر هر روزتون از این خیابان می بود، اینطوری دلسوز نمی شدید

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۲۹
۰۵:۱۹
۱۲:۳۷
۱۹:۵۶
۲۰:۱۶

آمار بازدیدکنندگان

۱۲
۱۲۳۵
۲۴۲۱
۱۰۲۱۳۱۸۹