تقویم اخبار

خرداد 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

کسب مقامهای برتر کشتی نوجوانان شهربار

کسب مقامهای برتر کشتی نوجوانان شهربار و درخواست عیدانه ورزشی از متولیان توسط عضو شورای اسلامی شهربار

درخشش کشتی گیران شهربار در مسابقات قهرمانی کشتی اموزشگاه های شهرستان نیشابور

عضو شورای اسلامی شهربار گفت:با یاری خداوند جمعی از نوجوانان کشتی گیر شهر قهرمان پرور بار در مسابقات کشتی آموزشگاه های آموزش و پرورش نیشابوربا همکاری اداره ورزش و تربیت بدنی آموزشگاهها با یاد مرحوم جاوید نام سیدحسین مصطفوی در یک رقابت جانانه و جوانمردانه شرکت نمودند.

سیدحسن رضوی ضمن تشکر از اولیا و مربیان دلسوز نوجوانان افزود:پس از تلاش و رقابت جانانه فرزندان دیار قهرمان پرور شهربار توانستند در وزن 26 کیلو قهرمان نیشابور شده و بر سکوی قهرمانی شهرستان قرار بگیرند .و همچنین در وزن 47کیلوگرم سید امیر رضا رضوی توانست با ضربه فنی کردن حریفش در فینال سکوی قهرمانی شهرستان را از ان خودش کند.

عضو و رییس کمیسیون فرهنگی, اجتماعی شورای اسلامی شهرستان نیشابور تاکید کرد:متاسفانه در ده سال قبل یک سالن ورزشی نیمه تمام, فاقد امکانات و بدون مسؤل ناظر ومتولی در شهربار ساخته شد که نسبت به جمعیت ۴۰۰۰نفری نوجوانان, جوانان و علاقمندان به ورزش نام فضای ورزشی نمی توان برآن نهاد, وعلیرغم پیگیریهای مکرر هنوزهم از امکانات اولیه ورزشی دراین شهر بی بهره ایم.

عضو شورای اداری شهرستان نیشابور ادامه داد: در ادامه افتخارات پهلوانان جویای نام 

در وزن 76 سید سعید حسینی بر سکوی سوم و در وزن 34 امیر باری عنوان سوم را کسب کردند و در وزن 36 ایوب باری در رده بندی قرار گرفت و بروی تشک حاضر نشد.

ایشان ضمن تشکر از عوامل اجرایی مسابقات و حمایت مردم ورزش دوست نیشابور درخواست کرد: از آنجا که سطح این مسابقات بالا بود وحدودا 240نفر کشتی گیر شرکت کرده بودند و از 8 صبح تا 10 شب رقابت ها ادامه یافت .لذا داشتن امکانات اولیه ورزشی در شهربار می تواند رضایت خانواده ها, تقویت انگیزه ورزشکاران را مثبت نموده و سبب عدم گرایش جوانان به مواد مخدر و آسیب پذیری انان گردد . با توجه به قول معاون وزیر ورزش در بهار ۹۵و بازدید حضوری ایشان و دستور ساخت یک سالن چندمنظوره ورزشی, امیدوارم مسؤلین شورای برنامه ریزی شهرستان و استان با گذاشتن ردیف و بودجه عیدانه ای ورزشی را به دیار سبز پوشان علوی بدهند.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۲۶
۰۵:۱۷
۱۲:۳۵
۱۹:۵۴
۲۰:۱۴

آمار بازدیدکنندگان

۵
۵۲۸
۳۸۶۶
۹۲۷۶۴۱۱