تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

کمیته‌های ستاد مردمی بزرگداشت 9 دی تشكیل و مسئولان آن معرفی شدند

کمیته‌های ستاد مردمی بزرگداشت 9 دی «روز ملی بصیرت و میثاق امت با ولایت» در نیشابور تشكیل و مسئولان آن معرفی شدند

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدکاظم رجایی امام جمعه موقت ومسئول ستاد مردمی ۹ دی نیشابور اظهار كرد: این ستاد در راستای بزرگداشت نهم دی‌ماه روز ملی بصیرت و میثاق امت با ولایت و بر اساس تحقق منویات مقام معظم رهبری در آگاهی‌بخشی معرفتی و سیاسی وبصیرت افزایی به مردم تشکیل شد. 

وی با تاکید بر مردمی ‌بودن و نگه‌ داشت عمومی این بستر گفت: موضوع بزرگداشت ۹ دی فارغ از مباحث خطی و جناحی است؛ در این روز مردم به صحنه آمدند تا بگویند امام‌شناسیم و در حمایت از رهبر خود تردید نداریم و مقابل توطئه‌های دشمنان می‌ایستیم. 

امام جمعه موقت نیشابور با تقدیر از حضور شایسته مردم نیشابور در زیارت عتبات عالیات و مجالس سوگواری منعقد شده در این شهرستان همزمان با روز اربعین، عنوان داشت: نهضت حسینی احیاگر ارزش‌های اسلامی و سرنگون‌ کننده مستکبران است. 

رجایی تصریح کرد: اگر بحث بصیرت می‌خواهد جلو برود باید جهت و عمق برنامه‌ها را به سنین نوجوان و جوان هدایت کرد. 

در پایان جلسه حجت‌الاسلام محمدکاظم رجایی امام جمعه موقت نیشابور به‌ عنوان مسئول ستاد، محمد نجفی به‌عنوان دبیر ستاد و معین تقی‌آبادی مسئول دبیرخانه معرفی شدند. 

همچنین سیدجواد قوامی‌نژاد، رضا نجفی، عباس کرخی و موسی نوکاریزی، حامد صادقی و حسین نجفی، محمدرضا دهنوی، محمد رضایی، اسماعیل عشقی، حسن سیفی، محمد بابایان ،لشگر یوسف زهرا (عج) به‌ترتیب به‌عنوان مسئولان کمیته‌های دانش‌آموزی، دانشجویی، فرهنگی و هنری، رسانه‌ای، ورزشی، پشتیبانی، تبلیغات، مراسمات،مساجد وهیات و فضای مجازی انتخاب شدند. 

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۵
۰۵:۵۸
۱۲:۳۷
۱۹:۱۶
۱۹:۳۴

آمار بازدیدکنندگان

۶
۱۰۶۰
۱۸۰۱
۱۰۳۸۳۶۱۴