تقویم اخبار

مرداد 1397
ی د س چ پ آ ش
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

گزارش نشست مدیر آموزش و پرورش با اصحاب رسانه شهرستان با موضوع "پروژه مهر"

 مدیر آموزش و پرورش نیشابور گفت: آموزش و پرورش نیشابور رتبه اول کمیته برنامه‌ریزی استان را کسب کرد که بازخورد آن در صرفه‌جویی نیروی انسانی مشخص می‌شود.

سیدجواد قوامی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نیشابور، اظهار کرد: امسال بیش از هزار و 200 نفر دانش‌آموز و 40 کلاس درس و هفت باب آموزشگاه به مجموعه آموزش و پرورش نیشابور اضافه شدند.

وی افزود: انبارگردانی مدارس سبب خروج وسایل مازاد در مدارس و تقسیم آنها برحسب نیاز در سایر مدارس شده تا جایی که 600 دستگاه میز و نیمکت با هزینه میانگین تعمیر 600 هزار ریال قابل استفاده شد که اگر می‌خواستیم آنها را بخریم باید برای هر دستگاه آن حدود سه میلیون ریال هزینه می‌شد.

وی با اشاره به اینکه اتاق‌ها و فضای 60 آموزشگاه نیشابور با اعتباری حدود یک میلیارد و 400 میلیون ریال رنگ‌آمیزی شد، یادآور شد: شهرداری نیشابور لطف کرد و 10 آموزشگاه را به‌صورت رایگان فضاسازی و زیباسازی کرد.

قوامی‌نژاد خاطرنشان کرد: میزهای جدید به شکل لوزی توسط یک معلم توانمند به نام قرونه‌ای متناسب با آموزش‌های تیمی طراحی، تولید و عرضه شده است که در صورت استقبال برای استفاده سال آتی آن را به تولید انبوه می‌رسانیم.

وی با بیان اینکه مدیریت فضای آموزشی سبب شد سه مدرسه از حالت دو نوبته خارج و به یک نوبته تبدیل شود، عنوان کرد: به‌دنبال تعمیق فرهنگ دینی و ایثار در دانش‌آموز هستیم و قصد داریم در راستای سند تحول، فرصت‌های تربیتی را در دانش‌آموزان پوشش بدهیم.

مدیر آموزش و پرورش نیشابور افزود: آموزش و پرورش نیشابور رتبه اول کمیته برنامه‌ریزی استان را کسب کرد که بازخورد آن در صرفه‌جویی نیروی انسانی مشخص می‌شود.

قوامی‌نژاد تاکید کرد: پارسال هر هفته آموزش و پرورش پنج هزار ساعت به 350 نفر معلم حق‌التدریسی پرداخت می‌کرد که امسال با مدیریت معاونت پژوهشی و کمیته برنامه‌ریزی این اداره، 90 درصد حق‌التدریسی‌ها حذف و با صرفه‌جویی به عمل آمده در نیروی انسانی ماهانه پنج میلیارد ریال در بیت‌المال صرفه‌جویی به عمل آمد.

قوامی نژاد با اشاره به ساماندهی پنج هزار و 200 نفر معلم در آستانه ماه مهر، گفت: تراکم کلاس‌های محیط شهری از 25 به 26 نفر و تراکم کلاس‌های محیط روستایی از 17 به 18 نفر افزایش پیدا کرده است.

وی گفت: طی یک سال گذشته 21 نفر مدیر آموزش و پرورش تغییر کردند و 42 نفر مدیر آموزشگاه نیز توسط مدیران انتخاب شدند و 23 نفر کارشناس مسئول و معاون اداره تغییر کردند.

#1 عطف به: گزارش نشست مدیر آموزش و پرورش با اصحاب رسانه شهرستان با موضوع "پروژه مهر"

avatar
کمال - سه شنبه 01 مهر 1393  

باتشکرازمدیریت عزیزوآرزوی موفقیت برای ایشان فقط امیدواریم این مبلغ صرقه جویی قابل توجه به شکلی دراختیارآ.پ نیشابورقرارگیردوبه اداراتی تعلق نگیردکه این برنامه رااجرانکردند.چراکه دراین صورت فقط درامد350فرهنگی شهرمان کاهش وبه تبع آن این مبلغ دربازارشهرمان تزریق نمی شود.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۳
۰۵:۵۶
۱۲:۳۸
۱۹:۱۹
۱۹:۳۷

آمار بازدیدکنندگان

۵
۴۹۳
۲۰۲۴
۹۴۸۳۱۶۵