تقویم اخبار

اسفند 1397
ی د س چ پ آ ش
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 1 2

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

یادواره 15 شهید روستای فوشنجان نیشابور برگزار شد

سردار رمضان شریف ظهر امروز در یادواره 15 شهید روستای فوشنجان این شهرستان، گفت: یادواره شهدا را برگزار می‌کنیم تا امنیت و آسایش این سرزمین را که شهدا بخشیدند، پاس بداریم.
یادواره 15 شهید روستای فوشنجان نیشابور

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز اگر آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها دست و پا می‌زنند، ناشی از عدم درک آنها از فرهنگ ایثار و شهادت است، افزود: در همه فرهنگ‌ها و ساکنین این کره خاکی  کسانی هستند که برای فرهنگ‌شان می‌جنگند، قبول هم است، اما اتفاقی که در انقلاب اسلامی افتاد یک داستان جدید است.

وی با بیان اینکه دشمن به‌کوچک‌ترین هدف خود در جنگ تحمیلی نرسید و در این موضوع مانده است، خاطرنشان کرد: در پرتو تجربیات دفاع مقدس، امروز جمهوری اسلامی به‌یک قدرت نظامی تبدیل شده است.

شریف ادامه داد: امروز کسی شکی ندارد که ما یک قدرت موشکی هستیم و می‌توانیم از مردم، انقلاب و دوستداران انقلاب اسلامی حمایت کنیم و این یک شعار نیست، چراکه در میدان عمل این را به‌اثبات رسانده‌ایم.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران تصریح کرد: امروز دشمن متحی

یادواره 15 شهید روستای فوشنجان نیشابورر است، چگونه این همه گروهک تروریستی با این همه تجهیزات و پشتیبانی با تدبیر جبهه مقاومت از روی کره زمین محو شدند، این از آموزه‌های دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: دشمن اخیرا می‌گوید، اینها نه‌تنها پیروز شدند، بلکه تهدید را به‌یک فرصت تبدیل کردند، دشمن جرأت طراحی و اجرای عملیات نظامی علیه ما را ندارد، این هم یک شعار نیست، بلکه یک واقعیت تمرین شده در میدان نبرد است.

شریف با بیان اینکه امروز متاسفانه در بعضی حوزه‌ها پیشرفت‌های خوبی نداریم؛گفت: قرار ما این بود در معنویت، اخلاق و سیاست الگو باشیم،گاهی به‌ندرت و کم در مقایسه با حجم عظیم مدیران کشور شاهد رفتارهایی هستیم که هیچ سنخیتی با رفتار ما در دوران دفاع مقدس ندارد، باید این نقص‌ها را جبران کنیم.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران افزود:اگر امروز کمبود‌هایی در حوزه معیشت مردم و حوزه بیکاری جوانان وجود دارد، نیاز به‌یک همت جانانه است که نگاه‌مان به‌دست‌ها و پاهای قدرتمند خودمان باشد.

یادواره 15 شهید روستای فوشنجان نیشابور

وی تصریح کرد: ما در دفاع مقدس اصلا کاری نداشتیم که سازمان ملل چه می‌گوید،حقوق بشر چه می‌گوید، اگر ما می‌خواستیم مانند عرف دنیا منتظر هیات‎های میانجی سازمان ملل باشیم، هنوز خرمشهر در دست دشمن بود، شک نکنید آن چیزی که ما را در دفاع مقدس پیروز کرد، عدم نگاه به‌دشمن بود، ما با دنیا دعوا نداشتیم، اما دنیای استکبار، صدام و حزب بعث را به‌جان انقلاب اسلامی انداخت، این ملت با اراده آهنین پوزه صدام را به‌خاک مالیدند.

شریف با بیان اینکه دشمن با بررسی وصیت‌نامه شهدا به سه عامل رسیده است که در پیروزی‌های انقلاب اسلامی نقش موثری داشته است، گفت: اولا تاکید و اعتقاد این رزمندگان به‌فرهنگ دینی و شیعی اهل‌بیت(ع)، دوما اطاعت از رهبری و نه اطاعت از یک فرمانده نظامی و سوم، مردمی بودن این سه عامل است.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران ادامه داد: وقتی بیداری اسلامی و حضور تروریست‌ها در منطقه شروع شد، با استراتژی رعب و وحشت 3 ماه از شروع درگیری‌ها نگذشته بود که نیمی از عراق و سوریه اشغال شد، همه جهان متحیر بود که حتما داعش در عراق و سرویه پیروز می‌شود، اما در 14 خرداد همان سال رهبر انقلاب فرمودند، دشمنان بدانند در برابر دولت و مردم سوریه، این تروریست‌ها کاری از پیش نمی‌برند.

وی با اشاره به اینکه در آن زمان، تعداد زیادی از بچه‌های بازنشسته سپاه برای اعزام به سوریه مراجعه کردند، دشمن نمی‌تواند این را درک کند؛ متذکر شد: شرایط دفاع مقدس امروز هم وجود دارد و نسل جوان با نبوغ و استعدادی که دارد می‌تواند فضایی را که دشمن ایجاد می‌کند، تشخیص دهد.

 

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۹
۰۶:۱۵
۱۱:۴۸
۱۷:۲۲
۱۷:۳۹

آمار بازدیدکنندگان

۹
۲۰۷۶
۱۶۷۵
۹۸۸۳۰۸۵